Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O-game

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

normalde gönderirdim ama gidiş 4 saat dönüş 4 saat çok uzaksın bna :/[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

wohahaha işte ayı tuzağı böyle kurulur :D

Savasi savunan taraf kazandi!

Saldiran taraf toplam 1465000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 156000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 325800 Metal ve 152100 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 4 %
[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

evren 2 de bi damızlıklar var...aklınız durur bi gidişte 200k madde alıyosun yeminederim.gemiler doluyo taşıyo.bi de 3 kere saldırma sınırı var,oooohh ihya oluyorum ben şahsen.evren 2 de 3. galaksideki arkadaşlara duyrulur...heheh[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.

[Bu mesaj -tnG-Portnoy tarafından 13 Haziran 2005 02:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiquiD, 12 Haziran 2005 04:15 tarihinde demiş ki:
nasıl oldu ki o? adam o kadar ağır kaybedeceğini bile bile sana nasıl girdi? casus atmadan mı geldi, naaptı

şöyle oldu,adam sonda attı,3 gezegenime,ve baktı sömürgemin savunması zayıf buraya girmeye karar verdi.Sömürgem 6. gezegen ana gezegenim 12. gezegen.Yani komutalar 40 dakikada sömürgeme gidebiliyor.Adam saldırmaya başladı tam 1 saat 40 dakika vardı.Tuzağı kuracağım için öncelikle direk geri dönüşümcüleri yolladım.Tam savaşın gerçekleşmesinden 1 dakika sonra geri dönüşümcüler gezegene varacak ve savaştan artanları toplicaktı.1 saat bekledim,1 saat sonunda öyle bi zamanlama yaptımki,filoyu sömürgeme doğru yola çıkardım.Filom oraya yerleştikten 50 saniye sonra saldırı gerçekleşecekti.Adam son bi sonda atmayı ihmal etmedi,tabi komutalar yerleşmeden önce.Sonra gemiler yerleşti ve adamın bütün filo güm.1 dakika sonrada 1 tek çöp bile kalmadı,geri dönüşümcüler hepsini toplayıp gezegene doğru yola çıkmıştı bile :D işte biz buna ittifak içinde ayı tuzağı diyoruz.
Couzens'lerle savaşa girdik sonumuz hayrola,adamlar daha 1 tek darbe indiremedi bize,bizim indirdiğimiz darbenin haddi hesabı kalmadı 6 saattir.Adamlardan 2 kişinin filoları gitti,10 kişi kadarınında gezegenleri yağmalandı.2. günde toplam 100e yakın saldırı düzenledik,çok hırpalanacaklar..[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

enayi couzens malı baldan tatlı :D

Savasi saldiran taraf kazandi!
Ele geçiriyor
390305 Metal, 291204 Kristal ve 99852 Deuterium

Saldiran taraf toplam 12000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 1399000 ünite kaybetti.
[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 13 Haziran 2005 05:33 tarihinde demiş ki:
enayi couzens malı baldan tatlı :D

Savasi saldiran taraf kazandi!
Ele geçiriyor
390305 Metal, 291204 Kristal ve 99852 Deuterium

Saldiran taraf toplam 12000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 1399000 ünite kaybetti.

valla allah o ittifaktan razı olsuın oyuna başladığımdan beri desteklerini hiç eksik etmediler...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...