Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O-game

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Naa, 24 Mayıs 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
wowdan vakit kaldıgında bakıyorum.

Boşa vakit kaybı. Nasılsa bi halt anlamıyosun...
[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...

[Bu mesaj Rotweiler tarafından 25 Mayıs 2005 21:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 24 Mayıs 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
200 küsür puadayım zaten kimsenin iliştiği yok (nedense)

1800 puandayım 1700 e akda rkimse dalmadı baktım saldıran var kydum 30 agır lazeri bi kalkan kubbesini.. kimse gelmiyo artık..
erken maden kasın.. millete iliştirmeyin kendinizi büyük nakliye ile malları kaçırın her 30 dakkada bir oyuna bakın.. süper gelişiyosunuz (en son evren 1 e başladım en iyi ordayım)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

4 dedik geldik pati ordamı şindi?[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Boya kitabı WoW un hevesi bitince gelirim

Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zaugna_Khaldun, 26 Mayıs 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
gittim paticige de request gönderdim

maddi manevi desteğinizi cekmezseniz cok sevinicem

bu arada tersane nereden kuruluyor

Robot fabrikasının 2. kademesini kurman gerekiyor. Arkadaslar 6. evren pati açılmadan önce vardı o yüzden organize bir şey yapmamız mümkün değil. Şansımızı 7 de deneyelim diyorum...[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tuor_annare, 26 Mayıs 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
bu arada ben oyunda yeni başladım habire madenlere abanıyom.metal madeni lvl 4,kristal madeni lvl 1,solarenerji santrali de lvl 4 oldu.böle devam edeyimmi yoksa başka şeylerde yapcakmıyım?

Metal 8
Kristal 6
Deut 5
ve gerektiği kadar solar yapana kadar başka birşeyle uğraşma.
Ekonomi oturmaya başlayınca koloni gemisi çıkartmak için gereken teknolojileri ve binaları yap. Çıkabildiğin en kısa zamanda koloni çık. Başlarda ordu kasma çünkü hali hazırda devam eden evrenlere girdiğin için etrafındakiler kuvvetle muhtemel senden güçlülerdir. Çıkabildiğin her mümkün anda koloni çık ve kolonilerde hazırda bir veya iki büyük nakliye beklet. Önce yayılabildiğin kadar yayıl ve ekonomine yoğunlaş. Eğer oyuna günde çeşitli zamanlarda 5-6 kere girebiliyorsan savunma yapmak yerine sana saldıranlar için madenlerini kaçırma yöntemine başvur.

Evren 3 de yardım isteyenler olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıırm.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...