Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Crow: Wicked Prayer (!!!)

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Nasıl duymadım bilmiyorum bu aralar corw manyaklıım depreşti gittim 3 filminde vcd sini aldım fln hernese, geziniyodum öyle ve voila:

The Crow: Wicked Prayer
Coming soon, to a screen near you, is the 4th film in the series of Crow films, "The Crow: Wicked Prayer". Directed by Lance Mungia (Six String Samurai), "Wicked Prayer" is in post-production and stars Edward Furlong, David Boreanaz, Tara Reid, Dennis Hopper, Macy Gray, and Danny Trejo. Script reviews and trailer previews are touting this to be a film to watch for, as not only does it promise to be a great film in its own right, but also one of the best in the series.

david boreanaz kötü adam rölünde mmm :) süper olcak yeni bi film ii gelcek :) dehşetle bekliyorum[signature][hline]Your Ad Here!

Sosyal ağlarda paylaş

afişi beğendim ama ilginç buldum hep gece geçerdi filmler..

3 filmi de izledim favorim 2 dir. (city of angels)
güzel seridir geçen gün aklıma gelmişti 4. film yapılacak mı diye netten bakacaktım unutmuştum hehe güzel süpriz oldu benim için gelse de izlesem.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 23 Ağustos 2004 01:18 tarihinde demiş ki:
Poster klasik Crow posteri. Neden beyenmedinki?

beni diyorsan:
said:
arcane, 23 Ağustos 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
afişi beğendim
[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

ben lazarus olcak die biliodum filmin adını.adamda zenci kel ve rapçimi öyle bişey die okumuştum.resmini bile gördüm[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
geçen aklıma geldi, tekrar baktım netten. 19 temmuzda dvdsi cıkıyormuş, sinema gösterimi olmucak. imdb de biri "film kötü olmalı ki direk dvd den cıkardılar" tarzında bi yorum yapmış hak vermedim değil az da olsa. neyse bekleyip görcez bakalım yine de siparis ederim heralde. crow ismi yeter :)

ayrıca lazarus önceleri crow temalı bir film olarak düşünülmüş, başrolde dmx olarak ayarlanmış(önceleri de eminem dedikoduları varmış, sizin duyduklarınız bunlar yane).Filmde dmx gangsta rap kurbanı olarak ölüp geri dirilcekmiş falan filan. ama yapımcı değişmiş film warnerbros a gitmiş, crowla da ilişiğini kesmişler filmin, film hakkında şu anda bilinen tek şey düşman 2 gangsa rapper savaşırken antik bi laneti ortaya cıkarıyor hede hödö, pek de umrumda değil :)
gangsta rapper crow istemiyoruk zaten :)[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...