Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayk'ın resimleri.

Bone

Öne çıkan mesajlar

Lan bu golden retrieverların günahı ne abuk subuk isimler koyuyonuz bizim komşunınkinin adıda Odi[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 06 July 2003 05:10 tarihinde demiş ki:
Ayk adındaki 14 aylık Erkek Golden Retriever'ımıza layık dişi bir köpek arıyoruz. Dikkatinize.
-Ankara Büyükşehir Belediyesi

Lol ya

Beşik kertmesi deseler daha iyi olurmuş 1 yaşındaki hayvana yazık daha dünyayı tanımadan :p tamam eiiek kadar oluyolar bi senede ama genede erken heh :) Buarada senin baban belediyedemi çalışıyo :p[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
vallahi eski postlarımada baktım neyse gerçekleşiyor ;)
şirinmiş ancak bunlar 2-3 aylıkları daha şirin oluyor artık koyma sırası bize geliyor :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2. basamak eğitimden geri aldık geçen gün.
tüyleri traş edilmiş gibi olmuş.
Çok ilginç. Tüyleri daha sararmış.

Dün banyo yaptık.

Bugün güzellik yarışması var.
Aslında daha çok "friendship" gibi bişi.

Friendship felan benim umrumda değil asosyal birisiyim zaten :)
Ama yarışmada kesin bizimki kazancak..

Tabii babam götürürse.. Yoksa araba kullanmıyorum ki.

NOT: Size yazın çektiğim resimleri koycaktım di mi? :-P Koyucağım gibi de gözükmüyor..[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

abi saçmalamayın uçan kafa gömerim şaşı bak şaşır olursunuz..
bu köpeğin hiç bir saldırgan tarafı yok.
çok sevgi gösteriyor herkese ve oyuncu bir köpek.
bu yüzden habire yalıyor.
insanlara saldırmaz, ama yalayarak öldürür. (o derece fazla yalıyor.)
bu topici de mi kitletmeye çalışıyorsunuz anlamadım.[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2. sayfada var..

çok büyüdü tabii şimdi..
en yakın zamanda yazın çektirdiğimiz resimleri scanletçek koycam siteye..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 December 2003 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

üstteki resimlerin (daha doğrusu çarpılar) olduğu mesajlarım silinse çok sevincem. Bi de bu topic pet bölümüne gitsin, o zamanlar yoktu pati bölümü.

homestead ile kolayweb, uyuzluk edip accountu kapattılar, kolayweb de sanıyorum bedava alan vermeyi bıraktı.

aslında en kolayı paticiğe yollamak. Ama yollayamıyorum resimleri oraya, nedense hata veriyor ve X çıkıyor. Eh photobucket'ın kapancağını sanmam. En fazla bandwith der, birkaç gün resimleri göstermez, o kadar..

yeni baştan koyuyorum buraya, yeni resimler de dahil, buyrun alın bakın..

[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 20 Temmuz 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sondan 2. ve 3. resimler benim usta fotoğrafçılığımın eseri :-P

kendisi çok yalak bir köpektir euheh. ben bukadar çok yalayan bir köpek daha görmedim. otururken gelip pantalonunuzu çorabınızı filan yalıyor yani okadar euhe

ayrıca odada dururken bir anda içerden ayakkabı kapıp önünüzde yediği de oluyor euhehe

[Bu mesaj Raid3r tarafından 22 Temmuz 2004 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
ahh niye att1m ben köpeklerimin resimlerini yaa öff salak kafam getiriyorum en yak1n zamanda
1si çok sirin ve tombul bir Alman kurdudur;Body
2.si bu bence Body den daha uslu ve daha sisman bir Rotvailer;
Mary bekleyin geliyolar postu alt üst etçekler eger bi önceki çektigim kadar iyi c1karlarsa..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 22 Temmuz 2004 21:58 tarihinde demiş ki:
ayzınavır

Bizimkinin adı da Niksın.[signature][hline]BoneC title'ını alanları protesto ediyorum.

[Bu mesaj Werewolf tarafından 09 Haziran 2005 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...