Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

d2:lod sorunu

Zed

Öne çıkan mesajlar

oyunda ufak tefek takılmalar oluyo. aynı sisteme daha önce de kurmuştum ama sorun yoktu. tüm driverlar tam, sp1 yüklü, oyundaki gereksiz tüm olaylar kapalı.

takılmalar pek sorun değil de, bu takılmalar sırasında mouse bi süre gitmiyo, harita kendi kendine kapanıyo ve seçili olan skill değişiyo. ilginç olan ise, skillere tuş atamadıysam böyle bişey olmuyo.

nedir bunun derdi?[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

klavye ya da farende bir sorun olmadığından emin misin? benim fare sorunluydu bunun benzeri durumlar oluyordu başka oyunlarda ama d2'de böyle bir sorun yaşamadım..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

benimkinin characters.mpq dosyası bozuk mesela, barbar belli zırh skinleriyle normal attack yaptığında ya da elinde tek çift elli kılıç varken cry ederse oyun kitleniyor, reset atarak kurtulabiliyorum. çok çektim, hala da çekerim yeni cd almam gerek.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

tam tersi bence
seslere çok alışmışım
winamp daha iyi gelio[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more trick of yours and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...