Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANKET-takılanlar baksın lütfen

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Sevgili arkadaşlar size sormak istediğim şöyle bir soru var. Sorumluluğu tamamen üstüme almak veya inisiyatif kullanma durumuna girmek istemiyorum. Size sorayım.

"Beş dakkada yaptım yaptım ben bunu, yorumlarınızı bekliyorum"
"Filtreleri denedim böyle birşey çıktı"
"ehueheu"
"Elimle osurdum, ipe dizince buna benzedi"

tandanslı çalışmalar burada olsun mu olmasın mı. Herkesin düşüncesini alalım. Plsss.[signature][hline]Ars longa, vita brevis.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle olsun.çok güzel şeyler 5 dk dada yapılabilir.sanat sonuçta?
olmasın.
"ehueheu"
olmasın
kesinlikle olsun.bi fırça darbesiyle neler olabileceğini herkesin bilmesi lazım.sanat..[signature][hline]Akvaryum Tutorial
Imagine your life without me...+Miserable huh?.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 06 Haziran 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
kesinlikle olsun.çok güzel şeyler 5 dk dada yapılabilir.sanat sonuçta?
olmasın.
"ehueheu"
olmasın
kesinlikle olsun.bi fırça darbesiyle neler olabileceğini herkesin bilmesi lazım.sanat..
süper anlatmış aynen katılıorum.[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

5.dklık bir yorumu hakeden bir zımbırtıdır..

Ağbi taksimden geçiyormu ?

"ehueheu"
Şivesiz bir konuşma şekli olsa gerek..

Rivayet odurki köpekden korkan kişinin başından duman çıkar ne alak ya :D

[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
|| Yoneso hosting hizmetleri ||

>>>X+ Projéct web design<<<

[Bu mesaj Zagg tarafından 06 Haziran 2005 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beş dakikada ortaya çıkmış olsa bile her türlü görseli paylaşabilmeli bence kullanıcılar bu bölümde.[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

filtre ile yapılan olayın sanat olacağını düşünmüyorum, tamam eğlenceli şeyler çıkabiliyor ama biz bişey yapmıyoruz ki, program yapıyor.
onun dışında 5dk. lık çalışmalar kişiye güzel geldiyse bizimle paylaşmalı, fikir almalı. benim görüşüm tabi bu.
onun da dışında tepeye bir adet nasıl lightsaber yapılacağına ilişkin tutorial hazırlayalım el birliğiyle, hepimiz kurtulalım:-)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

filtre gibi, resim üzerine bi iki efekt uygulayıp sunmaların yer almaması gerektiğine katılıyorum, ama bi şekilde ortaya bir şey çıkarılmış ise sıfırdan, paylaşılmasında sakınca yok bence, olmamalı da[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu konuda mod insiyatifi son sözü söylesin çünkü bulunsun desek bi türlü bulunmasın desek bi türlü
işe yeni başlamış birine 5 dakikada 2 filterla yaptığı şeyin neden kilitlendiğini anlatmakla uğraşmak ister misin bilmiyorum veya görsel esprileri öldürmek.böyle genel kurallar elbet bi yerde patlar gibi geliyor bana.ama fazla cıvıtınca da olmuyor, bi çizgi belirlemek lazım diyoruz bazen. mod insiyatifiyle hoş görmediklerini çata çuta döv bence.modun vurduğu yerde gül biter :P.[signature][hline]"All 3 days of E3 coverage brought over 2 million hits to the website, I wonder why"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 06 Haziran 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
karışık bu işler

Bishop'un bu yorumuna katılıyorum.
"olsun" veya "olmasın" denecek, kesin yargıda bulunacak net bir durum yok.

herkes anasının karnından "sanatçı" olarak doğmadı. kimsenin de mutlaka o "sanatçı"lar gibi derin anlama sahip eserler yapmasına gerek yok.

"5 dakikada yapılmış" birşey bile emek gerektirir. yapan kişinin düşünceleri, ifadeleri, istekleri o esere yansımıştır.
Karalama defteri'nde basit dandik şeyleri yazabiliyoruz.
Neden görsel sanatlara da basit dandik görsel eserlerimizi koyamıyalım ki? Bundan dolayı bölümde herkesin eserini özgürce koyabilmesi çok daha iyi.

Ama öte yandan şu da var. Birisi çıkmış birşeyler denemiş, kafasındakileri yansıtmaya çalışmış, bu konuda da yol gösterilmesini, destek veya tavsiye verilmesini beklemiş.
"bu sanat değil, yaratıcı değilsin, sadece 2 filtre kullanmışsın, kendine yol çiz, ya da en iyisi resime başlama" gibi yorumlar gelebiliyor.
E onlar da haklılar, sonuçta görsel "sanat" görmek istiyorlar, deneme yanılma çalışmaları değil.

Bu yüzden bence de "karışık bu işler"

bundan dolayı sözü ben horace'a bırakıyorum, bölümün gidişatını ve konulan çalışmaları benden iyi biliyor. sadece sanat yapanları ayırmak istiyorsa, scrap'ları konu dışına koyarız, bu bölüme de bir çeki düzen gelir.
ama scraps diyip fırlatıp atmak yerine kol kanat germek bence çok daha iyi. dediğim gibi karalama defterinin resimli bölümü gibi olması çok daha uygun.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 07 Haziran 2005 08:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Resimlerimin altina "5dklik denemeler, fazla ugrasmadım , bu kadar oldu" gibi sanki onu bastan savmaymıs gibi gosteren cumleleri yazmam, burada bulunan ve eleştri yapmasini bilmeyen bazi insanların tutumundan kaynaklanıyor, tabi benim kendime olan guvenimin eksikligi de tuzu biberi.

[Bu mesaj dory tarafından 07 Haziran 2005 09:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arcane bishop ve bonecrusher,
tam da sizinle aynı şeyleri düşündüğüm için açtım bu threadi.

Biraz daha fikir beyan edilsin, neticede bir karar verip onu burada açıklarım, onu da mütaalaa ederiz. Bakarız zaman ne gösterir. Bana kalırsa bütün ışınkılıçları lensflareler cloudslar osurularak yapılmış şeyler yok olsun ama... neyse işte :)

önemli olanın samimiyet olduunu düşünüyorum her zaman. Boktan bişi yapıp da hakkaten iyiye götürmek isteyen herkese de yardım ettim, ederim, ederiz. ööle işte.[signature][hline]Ars longa, vita brevis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...