Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Joey :))

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
reklamları iyiydi, bir şans vereceğim ben en azından.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
reklamını izldeim joey yolda arbasıyla giderken los angelesa gelince alısamadıgınız sey yolun ters tarafından gitmektir diyo tam o anda dogru joeye gore ters seritten gelen bi araba so anda kurtarıp kornasını calıyo joeyde go back to new yerk jerk diye bagırıyo harika olucak bence[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
galatasaraylılar ultrAslanlar floryada oturanlar gelin bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

haha reklamları süper ya, reklamları kadar komik olursa kaçırmam.. :)

"jack nicholson mı? hasta olduğunu bile bilmiyordum"

:lol:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...