Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dedektif Fırtına 2 Tamamlandı

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, Cartoon Stüdyolarında çalışan bir programcı arkadaşım var. Dedektif 2'nin tam 4CD olduğunu ve fiyatının kopya oyunlardan daha fazla olmayacağını öğrendim. Ağırlığı sponsora yükleyip oyunseverleri sevindireceğiz diyorlar. Bence Türk oyunlarını zıplatmak için Cartoon süper fikir yakalamış. Bize de sponsor işi için bu işi gazlatmak kalıyor. Bence oy oranını yükseltelim millet ! Yoksa bir daha Türk oyunu filan göremiyecez galiba :(

Can Orlancı
Sosyal ağlarda paylaş

Dedeiğin yerde kopyalama şifresi vardı. Oada oyun bitmiyordu. Orjinal oyundaki Türkçe kitapcıktan doğru şifreyi girince oyun daha epey devam ediyordu canım kardeşim..

said:
Disappear, 11 July 2003 00:53 tarihinde demiş ki:
evet $ahane bir oyundur ama bitiremedim hic sonunda o profesorun inine inip kapiyi acmak icin sifreyi sallaya sallaya yaziyoduk sonunda demo bile girmeden bi$i olmu$tu[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

Sosyal ağlarda paylaş

Sponsoru kazıklamak olmıcak mı bu acaba.
Sonuçta 100.000 imza toplancak belki ama 100.000 satışın yakalanması öle kolay görünmüyo.

Almıcak olan imza atmasın yani demek istediğim. Patronlar da insan.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tebrikler !!!
CARTOON Animasyon Stüdyoları'ndan kendi yapımımız "Gerçeğin Ötesinde"
oyununu kazandınız. İlk ve tek Türkçe Film Adventure oyunu olan bu oyun,
1998 yapımı olup, tamamıyla Türk yapımcıları tarafından hazırlanmıştır."

iyi oldu bu oyunu oynamamıştım zamanında kaçırmıştık :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Türk Oyunları evet Evet dedektif Fırtına 2 evet bilgisayara ilk el attığımda elime geçen oyunlardan biri ( desem inanmayın :) çok güzel bir oyundu ahh ahh türk oyunları iyi oluyor ama gençler nedense türk oyunu saçma buluyor cs yide türkçe yapıp oynuyor :) nese bi destek verinde arkadaşlar sponsor alsın :)
Up[hline]Sadece Gerçek Tek Bir Dünya Var Yaşadığımız Dünya Da Dağil Diğer Her Yer Ve Her Şey Gölgelerden İbaret!
Sosyal ağlarda paylaş

Şirket içinde yeğenim çalışıyor ondan öğrendim. Zaten de gizli bilgi değil diyor. Oyun 4 CD olacakmış. Her CD'de bir bölümmüş. Fiyatı da kopya oyunlar fiyatında olacakmış. Yani bu durumda en fazla 10-12 milyonu geçmez diyorlar. Ben sabırla bekliyorum. Sitelerini de gezin bence ilginç şeyler var. Özellikle Dedektif 2'nin sayfası iyi.

CAN
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...