Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlulugumu Sizinle Paylaşmak İstiyorum

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar 1 Haziranda Yapılan Sound Check Liseler Arası Müzik Yarışmasında 1. Olduk Çok Mutluyum

[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..

Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi yok merak etme kayıt evde kaldı ben tatil deyim şuan yollarım bi ara problem değil[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada listedeki okullar arasında tek devlet okulu biziz beni en çok gururlandıran da bu[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

tarman ın grupta baya sağlam pop calıyolar filan ama, bateristleri özellikle aşmış bi adam, arkadasım aynı zamanda ilkokuldan, adamı bildim bileli bateri çalar, ayrıetten evinde mini studio seklinde 1 bas, 2 elektro, 3 tane da akustik gitarı var hepsinide sakır sakır calar, hastasıyım arkadasımın :)[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...