Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*!hic*

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

sigara sux alkol duruma göre iyidir

-moralin bozuk olunca içmeyeceksin
-mortalin süper olunca içmeyeceksin

ha içki ne zaman mı içilir?
ne iyi ne kötü moralle olacak ortalama olacan
yoksa benim gibi sarhoj olursun[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

İçki keyif için içilir hocam, yok moralim bozuk fondip gidelim olmaz.İşte eğleniyoruz hadi biraz da içelim de olmaz.Al şarabını biranı bi iki de arkadaşını keyiflenin.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere delikanlı adam rakı dan başka bişi içmezz racona ters
bu arada babama okul kapandıktan beri hergün yalvardım ve sonunda benim çeneme dayanamayıp bilgisayarı açmama izin verdi evde hala sıkı yönetim var ama olsun bunada şükür
ya bilgisayarsızlık insana ne biçim koyuyormuş bea topu topu 2-3 hafta oynamadım ama bana çok uzun bir zamanmış ginbi geldi Allah kimseyi bilgisayarından ayrı bırakmasın[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya emeklimi oldun. İzin filan değil direk emekli oldun yani. İçilir o zaman. Senin şerefine birazdan açacağım birayı şimdiden kaldırıyim bari
*! Sağlığına içer*[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

[Bu mesaj fedaykin tarafından 13 Şubat 2003 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şerefe kardeşim biraz geç kalmışım galiba

ama önemli değil sana iyi keyifler demekle birlikte sigaray kimsenin bulaşmamasını gönlümden temenni ediyor ardından da içki içmek ne güzel şey diyerek kendi çilingir soframa dönüyorum:)[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...