Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL] 45 dakikada Half-Life

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

161 Mb inmeden önce arkadaşın bu video'da neler yaptığı hakkında küçük bir yorum ? ( oyunu bitirmiyor herhalde ? )[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.

*Boyutu yanlış yazmışsın, onu değiştirdim.

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 18 Kasım 2004 20:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ohannesburgerking xxl menu abi yav. Adam nasıl somurmus bugları falan ... trip mineları ve bocekleri basamak yerine kullanması ve o prototip lazer silahını kesirme yol niyetine booster olarak kullanması da süper tabi . 45 dk hl yi bitirdi adam yahu. Zorunlu bekleme yerleri olmasa 35 dk falan olurmuş yani[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

Zorunlu beklemeler olmasa yarım saatte bitirirdi büyük ihtimal. Ben çoğu yeri izledim, t-mineları ve o küçük böcükleri basamak yapması, Quake'de RJ yapar gibi şu prototiple uçması falan. Zannediyorum 10 kez falan bu şekilde bitirmiş ve artık yerleri falan ezberleyince demo çekmiş. Bir yerde öyle bir uçuyor ki el bombasını altına koyup gücü 1'e iniyor armor falan varken.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brigand, 08 Kasım 2004 02:47 tarihinde demiş ki:
Ben çekene kadar onu o hoo oh :) 131 mb yahu :)

+1 mlsf[signature][hline]Kral yokken soytarılar coşar,güneş yanlızda olsa etrafa ışık saçar,üzülme doğruların kaderidir yanlızlık, kargalar sürüyle KARTALLAR yanlız uçar...
Sosyal ağlarda paylaş

valla adam oyunu heralde 239852398 kere oynamış..
heryeri her duvar ayrıntısını flan herşeyi süper ötesi biliyo

bazı yerlerde öyle zıplamalar yapıyoki imkansız denecek kadar zor bi yeri milimi milimine atlıyo vs.

abuse nin sınırlarını zorluo :)

ama hakkattende süper bitiro yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...