Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu 13 yaşında yazmıştım:)

Lord_Dark_Knight

Öne çıkan mesajlar

BEn bunu artık ne bilmiyorum 13 yaşından beri tuttuğum ajandada buldum şiir değil serberst yazı gibi bir şey bakalım nasıl bulacaksınız ama gerçekten 11 yaşında yazmaya başladığım çoğu yazıyı buldum en çok bunu sevdim
hayat denilen bu oyun bitip perdeler kapanınca mutlu olmak[signature][hline]Yokuşta akmayan ter,İnerken göz yaşı olur
Sosyal ağlarda paylaş

Sen 13 yaşında böle yazıosan 20 yaşına gelince filazof olcan demektir :) 13 yaşında ben çizgi film ilzerdimj ya hiç yazı fln yazmazdım ki (hala izliorum ama :p)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Valeron, 28 Mayıs 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
13 yaş orta 1'e yada 5'e tekabül edyo bende o zmnlar okuduğum kolejin pijlerini dövüodum hiç böle bişi gereksinimi duymadım ? çarpık kışılıkler'ın sonucu mu desem :-P

ben 13 yasindayken lise 1 deydim :)[signature][hline]Icq: 668699
Msn: [email protected]
Uo:Juliana-Jnearl-Crusader-Darklight
Cs:[HoD]DaRkL!GhT
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatimda 1 kere siir yazdim o da 10 kitalik cumhuriyet siiri 5 e gidiyodum. O kadar gusel yazmisimki 6 7 8 . siniflarda farkli hocalara gosterip hep 5 almistim :)
Helal olsun gusel yazmissin...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Promecium, 31 Mayıs 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
olum manyaq sokakta top oynardım , evdede bilgisayar anla işte. aaaaaaaaaaaaaa

anladım anlamasınada öyle bi yazmışsın ki hani evde top sokakta bilgisayara kadar çekip uzatılır :P

Her ne olursa olsun 13 yaşındaki bi insan için harika ama cidden şuan ki yaşını merak ediyorum ?[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain
Sosyal ağlarda paylaş

olum adam yazmış işte aşık.Aşık olmasa yazamazdı bunu 13 yaşında insan dediğin ne yapar en fazla burnunu karıştırır.Kabız olur tuvaletten çıkmaz.NE bilim top oynar.Kızlara bakar ama konuşamaz.Hayda Hurra gibi laflar kullanırken adam şiir yazmış :D ay koptum yahu. Helal sana be[signature][hline]Ekşın Time Forever Uo
Sosyal ağlarda paylaş

13 yaş hormonlarla iyice içli dışlı olma yaşıdır..

Pipi The MMORPG oynamaktan kalan boş vakitlerde böyle şiirler ortaya çıkabilir.. benim en eski şiirim 1998 yılına gidiyor şöyle biş 14 yaşındayken yazmışım..[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Ersin Karabulut un bunun üstüne çok güzel bi lafı var

-lan eskiden ne karamsar konuşurmuşuz kız arkadaşımız yok diye
"Oğlum ben bu hayat denen belgeselde sürüngenleri oynamaktan bıktıma rtık yeter, bitiricem herşeyi"

ama kız arkadaşımız olsa:
-lay layl oom[signature][hline]Herkes g3nki g3nkine!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...