Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs'ye kapanmayacak yara...

Felis_leo

Öne çıkan mesajlar

Haginin bunları taa sakarya maçından önce tahmin etmesi ve önlem alması gerekiyordu...!GS şampiyonluğu düşünürken Şampiyonlar ligi bile sakata bindi ..Bu hiç beklenmedik bi tablo deildi çünkü 2-3 hafta önceden görüldü ama....artık gs' bütün maçlarını alması lazım bence...!?bilemiyorum?!..:([signature][hline]Ağlarsın,kimse görmez göz yaşlarını
Gülersin,kimse görmez gülen suratını
Seversin,kimse bilmez sevdiini
AMa bi osURURSUN!^^ aayee
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten 2000 ılından bu yana yaşadığımız düşüşü önceki sene dibe vurduğumuzda bittiğini düşünmüştüm ama yine takımda bir ışık yok yok
şüphesiz en büyük hata yönetimde yapılan milyonlarca dolarlık transfer rezaletler (tabii burda terim inde hatası çok) bizi hem ekonomik olarak hem de başarı olarak zayıflattı ayrıca kadroda hala yapamadığımız köklü yenilik bize bol bol zaman kaybettiriyor biz hala hakanlar la ariflerle bülentlerle başarı kazanacağımızı düünüyorsak yazık
ki bu takımın hala yıldızının hakan şükür olduğunu düşünmek daha da acı
keşke bu ribery gibi adamları çook başından alsaydık
neyse artık eldeki adro bu ve bu kadronun şampiyo olması çook zor ha ama eğer kör kaza şamp. olursakta arkasında bu yönetimle başarı gelir mi o da meçhul
Sosyal ağlarda paylaş

haginin artık ligin başka sıraları için mücadele edeceğiz demesi çok saçma bence...
kendi inanmadıktan sonra futbolcuları nasıl motive edecek ?[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

adam futboldan anlıosa iyi oynayan oyuncuları çıkartıp top tutamayan orta açamayan oyuncuları oyunda tutmazdı, ilk defa annemin olduğu evde babamın yanında küfrettirdiler bana... pul biber sürdürcekler bana sonunda ağzıma...[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir şey olmaz gayet de kapanır sahanın kötğ isimleri orhan ak, volkan az biraz da song (orhanı geçtim de volkan ve song un kötü günüydü galiba)

maçı izleyen gördü çok güzel oynadı takım (çok pas hatası oldu orası doğrudur) ama nedir direkte patlayan top, dışarı çıkan şutlar.. yani sonucunda yenildik mi? yenildik ama bu açılan yaranın düzelmeyeceği anlamına gelmez önümüzde sebata kendi sahasında 2 go latabilmiş bir fener ve inişli çıkışlı bir trabzoın spor var

futboldur bu toıp yuvalaktır kazanan dört köşe ben takıma güveniyorum toparlıyorlar ucundan kıyısından her şey yavaş yavaş olacak..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 28 Şubat 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
sebata kendi sahasında 2 go latabilmiş bir fener

sebata 2 gol atabilmiş ?
sakaryaya 1 tane attı gs biz 6 tane attık hemde penaltı yoktu boyle bir sey olamaz istatistiklere bakacaksan gollerin puan tablosuna bi ara bakıver ayrıca sebat nasıl kapandı macı izlesen boyle yazmazdn ama asılsız yorum[signature][hline]
rage is the only freedom left me...
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 01 Mart 2005 02:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
galatasaraylıların yapacakları en güzel şey şuanki mali kriz dolayısıyla,gidip aziz yıldırımdan bir demeç vermesini isteyecekler.sonra galatasaray yönetimi aziz yıldırım'ın demecinin belli bir bölümünü t-shirt'lere basacak.böylecek galatasaray para kazanmış olacak :) veee futbolculara para vecekler çok basitttt :)[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

bu tip "güncel" bilgilerle arada bizi "uyandırırsan" çok seviniriz, sağolasın caner kardeş[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 27 Mayıs 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkcaner, 27 Mayıs 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
biz feneri bu sene şampiyon ettik ama biz şampiyon olamasakta gönüllerde şampiyon olduk.Ondan öncede 5-1 türkiye kupasını aldık.

siz olmasanız biz nasıl şampiyon olurduk...çok saolun be minnettarız![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 27 Mayıs 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
said:
darkcaner, 27 Mayıs 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
biz feneri bu sene şampiyon ettik ama biz şampiyon olamasakta gönüllerde şampiyon olduk.Ondan öncede 5-1 türkiye kupasını aldık.

siz olmasanız biz nasıl şampiyon olurduk...çok saolun be minnettarız!

doğru, federasyon kimi engelleyecekti de şampiyon olacaktınız kolay kolay dii mii?

ligde fenere karşı tek takım vardı o da galatasaray'dı. 100. yılıydı, önemliydi ama federasyon da ne yapsın. görevini yaptı ve gs'nin 100. yılında ezeli rakibini şampiyon yaptı.

fener-gençler maçında aurelio arkadan adama tekmeyi yapıştırır, hiçbir kart görmeden maça devam eder ve penaltı yaptırır, maçın kaderi değişir. maçtan sonra televizyon görüntüleriyle tespit edilen tekmesi ise hiçbir ceza almaz. daha sonra göze televizyon görüntüleri sayesinde song'un veysel'e attığı tekme çarpar sadece. kayseri maçında verilmeyen 2 penaltıyla beraber song'un da cezalı olması sonucunda 2-2 berabere biter maç. gs-gençler maçı, daha durum 1-0 iken m. özkan'ın ellerini havaya neden kaldırdığını hala anlayamadığımız bir pozisyonda top m. özkan'ın eline çarpar, hakem görür ama nedense devam ettirir pozisyonu. daha sonra 2-1 iken yine bir penaltı pozisyonu, yine devam..

bu böyle gider gider bakarsın sonra ligin sonunda aa fener şampiyon olmuş. nasıl acaba? tabii ki gs sayesinde. gs'nin 100. yılı olmasa mafya aziz niye uğraşırdı ki bu kadar? hakemlere para basmayı, federasyon başkanlığına istediğini atamayı?

şimdi 'o zaman neden türkiye kupası 5-1 bitti?' diyenler olabilir. o maçta da serdar tatlı elinden geleni yaptı da fenerin şansı yaver gitmedi. orta sahada fenerli futbolculara yapılan en ufak harekete fauller çalındı, alex her kendini yere attığında 'düüt faul'. gerek yan toplardaki başarısızlık ve mondragon sayesinde net pozisyonlarla 5-1 bitti maç. o yüzden pek göze batmadı serdar tatlı. yoksa fenerin lehine çok hatalar oldu o maçta ama şansı yetmedi türkiye kupası finaline işte..
Sosyal ağlarda paylaş

emre nobreye parmak atar ceza almaz,Gs-Fb maçında bariz bir şekilde golden önce serkan'a yapılan foul es geçilir,tuncay'a yapılan bariz penaltı verilmez.saymaya geliyorsa bizde sayalım[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

hakemlerden yana tke bir sey soyliyim

ikinci yaridaki ts fb fiyaskosu

o mac ts nin hakkiydi ve alsaydi su an sampiyondu
gel gorki ofsayttan atilan gol verilmeyen penalti verilmemesi gereken penalti derken 2-1[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Hep siz oynarsınız süper futbol...
Hep bize yarar hakem hataları...
Hep sizin şampiyonluklarınız düzgündür...
Hep bizim şampiyonluklarda "şerefli ikincilik" kavramı dolaşır dudaklarınızda...
Federasyon hep fenerlidir...
Mafya sadece feneri tutar, Ağarlar, Çakıcılar da aslen fenerlidir...
Siz 5-1 yenersiniz söke söke olur, biz şampiyon oluruz şike şike olur...

Ve tüm bunlara rağmen sadece 16 kere biz 15 kere siz 10küsür kerede onlar olmuştur şampiyon... biz aslında o kadar beceriksisizdir ki tüm bunlara rağmen sadece 16 kere şampiyon olabilmişizdir.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

yazımda da belirttiğim gibi fener'in ağlamasına sebep olacak hakem hatalarının pek olmadığı gibi fener'in yararına olan hakem hataları daha fazladır.

benim tek dediğim hakemlerin bu sezon fener'in lehine düdüklerini 'daha fazla' çalmalarıdır. galatasaray'ın maçlarında da hatalar olmuştur tabii. ama sonuca bu kadar fazla etki edebilen 'bariz' hatalar olmamıştır.

fener ağlamadı denmiş orası da ilginç tabii. daha samsun maçından sonra fenerbahçe spor kulübü asbaşkanlarından biri kalkıp da hakemler ve gs ile ilgili 'hafif suçlayıcı' açıklamalar yapmıştı. (mahmut uslu'ydu galiba)

'biz mükemmel futbol oynadık' diye bir söz de ağzımdan çıkmadı ayrıca. fenerle şampiyonluk mücadelesine girebilecek tek takım galatasaray'dı dedim. gs bu sezon kötü oynadığı maçları kazandı, bazı iyi oynadıklarını kaybetti vs vs. aynı şey fener için de geçerli. çok iyi futbol oynamamasına karşın fener, genellikle alex'in ve yıldız futbolcularının sayesinde çok maç kazandı. iyi oynadığı maçlarda oldu ve onları zaten hep kazandı.

bir tek şunu söylüyorum: eğer fener lehine yapılan hatalar gs'nin lehine yapılır ve gs'nin aleyhine olan hatalar da fener'e yapılsaydı şu ana kadar kıyamet kopardı. çünkü aziz yıldırım öyle özhan canaydın gibi herşeye eyvallah diyen bir adam değil ve demezdi. adam 'bir şekilde' olaylara ağırlığını koyabiliyor işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...