Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Corbeau WMW [ne oldu?]

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Corbeau açılacak dendi uzun süre bekledik açılmadı. Haftada 2-3 defa girip kontrol ediyordum ki geçenlerde girdiğimde domainin de gitmiş olduğunu gördüm. Ne oldu, son durum nedir Bronx'ta yok artık sanırım buralarda ama en azından bilen birisi vardır değil mi?[signature][hline]horacegoesskiing, 28 Şubat 2005 00:26 tarihinde demiş ki:
yüzmilyar kere açıldığı için kitliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 26 Mayıs 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
bronx artık türkiyede ultima online için zaman harcamanın gereksiz olduğunu, sunucuyu başka bir oyun platformuna kaydıracaklarını söyledi geçenlerde bana..

hll olsun çok iyi söylemiş.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kronosh, 26 Mayıs 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
Ultima Online Asla zaman kaybı olmadı! Olmayacakta! Bunun için bizler varız. Düşünmeyen zaten Ultimayı başka amaçla oynayan tiplerdir.

1 sene sonra görrüm seni,değişen ortam,kızlar,üniversite falan oooh ultimayı kim takar :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Hostu sağlayan bizim aptal orc_lord olursa, iptal olur tabi..

Hostu sağlıyor diye insanları verem ediyor... Çok yakından tanıyorum kendisini, onla işe çıkan yol alamaz...
Bronxuda delirtti sonunda...[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kronosh, 26 Mayıs 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
Ultima Online Asla zaman kaybı olmadı! Olmayacakta! Bunun için bizler varız. Düşünmeyen zaten Ultimayı başka amaçla oynayan tiplerdir.

senin olman neyi değistirecekki türkiyede ultima 2 sene den beri yok bu gunden sonra ultima gercekten zaman kaybıdır.
Tüm playerları bir catı altında toplayan server asıl server olacaktır bu zamandan sonra tabi rp de sart mesela Nebula savelerini 2 yıl geriye alsa nebulada olacak online player sayısı 1500 u cok rahat bulur bence rp yapmakta zorunlu felan olsa ultima tekrar goz onune cıkar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnKnownTR, 27 Mayıs 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Ben bundan aylar önce bu sunucu açılmaz, boşuna heveslenmeyin, ve benzeri birçok şey söylemiştim de beni Corbeau forumlarından banlamışlardı! Şimdi de tükürdüklerini yaladılar, iyi oldu!

Forumu açsan sen hala banlı olursun takma kafana
bişey yalamayız biz[signature][hline]eternal : tokayı bulmam lazım ..
diappare : saçlarınımı toplıcaksın.. ?
eternal : o_O ?!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rotweiler, 27 Mayıs 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Hostu sağlayan bizim aptal orc_lord olursa, iptal olur tabi..

Hostu sağlıyor diye insanları verem ediyor... Çok yakından tanıyorum kendisini, onla işe çıkan yol alamaz...
Bronxuda delirtti sonunda...
Bir proje daha vardı rp için sanırım gene o nedenden dolayı kapandı sanırım.[signature][hline]Kimseye güvenmediğimiz dünyada güvendiğimiz kişiler arkamızdan vurdu.Ultima-Strike'ı kınıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Venga, 27 Mayıs 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
Tüm playerları bir catı altında toplayan server asıl server olacaktır

5 aydir o isle ugrasiyorum. haziranda yapabildigim kadari olucal. tandigim tum eski oyunculari ve onlarin tanidiklari geliyo bakacagiz :)[signature][hline]Icq: 668699
Msn: [email protected]
Mail: [email protected]
Uo:Juliana-Jnearl
Cs:[HoD]DaRkL!GhT
Sosyal ağlarda paylaş

Artık rp mp boş iş teot tan sonra ancak pvp serverında oynanır (sphere'dan bahsediyorum) Bi sağlam pvp serverı açılsada oynasak :) Direk cecil gibi bişiden bahsediyorum[signature][hline]Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Coder Sana soyliyimmi.Bizim anılar Yok oldu.
-Allah Coper setli herif geliyo
-olim dalın yaw
-nerdesin bandaj bassana
-Olamaz saglık dip ( 60 hp =/ )
-Off lan öldüm ( 35 hp =/ )
-Kafalık kimde?!?
-Regleri lootlamadan resle lan
-Pusuya Cek Pusuya
-ın nox yedim ya
-Dur Golemimle Tanıstırayım

yerine ....

-Olum speed dosyasini nereye Koydunuz
-Lan Bu ne ya teotmu Actin olim yine
-ahah mal servera Bah teotu fixlememis Az dupe yapam
-Olum Herifte injli at var allahtan bizdede Teot acik dalin olim
-Yaw injectionun surasina ne yaziyoduk?

Gibi laflar oldu.Anıları Soylemiyim bile.

Olum yaw injliyim yolda yuruyom Atim saolsun Adida Duldul Bi indim adamlar Dondu nasil kestim bi gorsen?Pvp 1 dk surdu....

Dahasını istermisin Coder :) yok yok Uo felc melc deil Öldü.en azından ruhu öldü.Biz hala bedeni ile sevişiyoruz...[signature][hline]Ölüm Her Aklina Geldiğinde
Ah Edip Vah Edit İnleme
Bu Halinle Tanrıyı İncitmiş Olacaksın.
Ecel Kapına Geldigi Zaman
Evi Talaşa Verme
O Geldiği Zaman
Sen Gitmiş Olacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akillis, 26 Mayıs 2005 11:02 tarihinde demiş ki:
Ultima cidden artik zaman kaybi olmaya basladi yani millet zaman gecirmek icin oynuyor artik ama hala oyun olmus oldugunu anliyamiyan insanlar var...

Oyun zaten zaman geçirmek için oynanır[signature][hline]Fender Squier Strat ımı satıyorum hemide Single-Coil Humbucker lı , ankarada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...