Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorola Mpx 220

jarjar

Öne çıkan mesajlar

Herkese iyi geceler,

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Telefon olarak çok memnumun. Özellikle almadaki amacım iş yerindeki outlook'umla senkronize çalışabilmesiydi. Şu anda yanımda agenda yada PDA gibi birşey taşımıyorum. herşey telefonumda.

Ne gibi zorluklar ile karşılaştım;
Öncelikle miniSD kart bulamda zorlandım, sonrasında almanya'da bir iş gezisinde bulup satın aldım, şu anda ülkemde var mı bilmiyorum.
Araç şarj kitini bulamadım hatta amerika ile de yazıştım ama cevap alamadım.
İşyerinde benimle birlikte alan bir arkadaşım işletim sistemini update etti ve çok memnun, ama www.mpx.gen.tr forumlarında bazı arkadaşlar da bu versiyon update i sorun yaratmış. Sistem update i sonrası 200mhz lik telefon biraz daha hızlı çalışıyor, özellikle kapağı açar açmaz konuşma opsiyonunda bekleme olmuyor ve ses şiddeti daha iyi.

işin açıkcası telefonu PDA gibi kullanma önceliğim 1,2 mega pixel'li kamerası konusunda deneme yapmamı engelledi, sadece bir kaç kez eşimi ve oğlumu görüntüledim hepsi o kadar ama resim kalitesi konusunda yorum yapamayacağım.

Arabam'da ki bluetooth opsiyonu ile çalıştı, araca binmeden açık bırakıyorum ve otomatik algılıyor sistem.

Pil ömrü her telefonda olduğu gibi kullanım ile doğru orantılı. Ne kadar çok fonksiyon kullanırsanız o kadar çabuk bitiyor.

Bu nokta da yeri gelmişken yedek pil malesef Türkiye'de bulamadım, sipariş ettiğim yer bana 3 adet mpx200 pili gönderdi sonra da yüzsüzce 220 ile 200 pilleri aynı dedi ki, bende 200 de vardı.

Sonuç olarak, kullanım amaçlarım doğrultusunda çok memnumun.
Sosyal ağlarda paylaş

sd kart türkiyede mevcut. mini sd nasıl oluyor bilmiyorum ama babamın dijital kamera için almış olduğu 256 mblık sandisk sd kart telefonuma girdi, gayet güzel çalışıyor.
eğer aynı karttan bahsediyorsak istanbulda teknosa türevi yerlerde mevcut kendisi. alalı çok olduğundan, üstüne birde babam almış olduğundan fiyat veremiyorum:-)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

mini sd kartın üzerinde yazıyor sanırım "mini" diye. aynı olduğunu sanmıyorum.
fark olarakda adı üstünde boyut farkı var..[signature][hline] xaty / tyxat / yac / kullar / ave quaxe / 26ee140
:rock: Rica etsem resimde çift olan kelimeye tıklarmısınız :rock:
Para mı lazım? Tıkla; sayfa açılırken bana mesaj at, anlatıyım
Sosyal ağlarda paylaş

düne kadar aynı telefondan bende almayı düşünüyodum ama vazgeçtim bana biraz kaba gibi geldi (bahane işte nokia dan vazgeçemedik yine) ama özellikleri gerçekten müthiş. ama sey diyolar mesela blututu sorunluymuş biraz bide blutut açıkken kamera zor çalışıyomuş. bide surdaki kullanıcı yorumlarına bak istersen.

[Bu mesaj crocodile tarafından 26 Mayıs 2005 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel görüşüm, bir telefon seçerken ne amaç ile kullanacağınız doğrultusunda seçmeniz.

Mesela, fooğraf makinesi varken cep telefonunu fotoğraf makinesi gibi kullanmayı saçma bulduğum için benim açımdan telefonumda fotoğraf çekme özelliği ayırtedici bir özellik değil. Ama gerek iş sunumlarımı gerekse outlook'umu senkronize kullanacabileceğim, MS ofis uygulamaları ile senkronize ve BT özelliği benim için önemliydi. Bu doğrultuda şu anki piyasa koşullarında ihtiyaçlarıma en uygun telefonu aldım diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

bnce nokıa dan sasma ben motorola aldm servıse vrdm cok buyuk sorunlar yasddm ve gttm en snnda nokıa 6600 aldm bence nokıa dn vaz gçme[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crocodile, 26 Mayıs 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
düne kadar aynı telefondan bende almayı düşünüyodum ama vazgeçtim bana biraz kaba gibi geldi (bahane işte nokia dan vazgeçemedik yine) ama özellikleri gerçekten müthiş. ama sey diyolar mesela blututu sorunluymuş biraz bide blutut açıkken kamera zor çalışıyomuş. bide surdaki kullanıcı yorumlarına bak istersen.

[Bu mesaj crocodile tarafından 26 Mayıs 2005 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]

ilk başta kaba olduğunu bende düşünmüştüm ama farklı bi açıdan bakınca vaz geçtim :) en azından telefondan vazgeçmek için yeterli bi sebep olarak görmedim kaba olmasını :) özellikleri daha üstün geliyor..[signature][hline] xaty / tyxat / yac / kullar / ave quaxe / 26ee140
:rock: Rica etsem resimde çift olan kelimeye tıklarmısınız :rock:
Para mı lazım? Tıkla; sayfa açılırken bana mesaj at, anlatıyım
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası tel. bazı şeylerinden bende şikayetçi sayılırım.
Ama diğer hiçbir tel un yanına bile yaklaşamadığı (bildiğim kadarıyla) hafıza artısı var.
Telefonumda 1Gb SD kart var(2Gb da desteklediği söyneniyo) ve 100 lerce Mp3 , video saklayabiliyorum...Hiçbirşekilde tel de yavaşlama veya saçmalama yok...[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...