Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AC Milan - Liverpool

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Tam tahmin ettiğim gibi oldu...Milan dünyanın en tecrübeli takımlarından biri;Liverpool ise genç,hırslı ve oyundan hiç kopmuyo...
İlk yarı tecrübe kazandı:3-0
İkinci yarı hız,hırs ve azim yapan genç takım kazandı:3-3
Skor eşitlenince her iki takımda uzatmalarda gol yememek için ofansif oynamayı göze alamadı.Kontrollü top oynandı...
Ben hiçbirini tutmamama rağmen Liverpool tarafındaydım...Neden derseniz sahada rezil olmiyalım İtalyancamız yok,İngilizcemiz süper e ortak dil kullandıımız taraftarlarla beraberdim hehe
Baros'un bi gol atmasını beklerdim ama olmadı...
Bu arada Londra'dan gelen bi kızla maç bitmese tanışma fırsatım olcaktı da;babası kupa töreninden sora aldı artık nereye gittiyse gitti :([signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
"Anaaaa ortadan da taş çekiliyomuş!!!"
Cheester, 13 Şubat 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
şimdi orc a msn de yawsıom vercekmi acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

kötülemişler ama haksız da değiller yani, kısmen.
gerçi bu kadar önemli ve güzel bir maçtan sonra, hem de sorunsuz bir organizasyonla bittiği için, en azından stada bok atacaklarsa da daha sonra atsalarmış[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

Koyu bir LFC taraftarı olarak harika bi gece geçirdim.Once Ankara'dan İstanbul'a yorucu bi yolculuk yaptım.Stada gitmek daha bi sancılı olduysa da o muhtesem mactan sonra hicbi olumsuzluk kalmadı.3-0 la çöktük ama attıgımız gollerden sonra bizim tribunleri gormeniz lazımdı.Tek kelimeyle müthişti.Tüm futbolcuları kutluyorum süper bi gece yasattılar bize[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla sonuç olarak izlediğim en güzel maçlardan biriydi yani ne diyim güzel maçtı ben milanın kazanıcağını düşünmeme rağmen liverpoolun hırslı oyununu takdir ettim ve kazanmalarına sevindim[signature][hline]Unutmayın duyduğunuz çığlık düşmanızın çığlığı değildir dostunuzundur
Sosyal ağlarda paylaş

guardian'ın yazmaması normal de, esas bizimkilerin "aman itibarımız bozulmasınnnn" diye yazmaması acaip.
sanki inglizlerin yaptıklarının bizim organizasyonumuzla alakası var ....

amaan neyse işte anladınız.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

stad muhteşemdi. bu stadda atmosfer yok ses çıkmıyor diyenler gitsin camdan atlasın. kadıköye de gittim inönüye de en sonunda buraya da gittim. tek kelime harika bir stad.

adamlar gözümün önünde kupayı kazandı ya hehe. liverpool tarafındaydım ben bütün duyguları tek tek yaşadı adamlar çok ilginç bir maçtı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Milan tarafından verilmiş bir maç..

Acı sonuç

Balagöte alınmış bir kupa ! (chealse olmayan gol)
( son dk gerrard golü ile gruptan)
( penaltıda alan ihlali..vs.vs)

Güle güle ancelotti
velkam sinyor terim![signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
| Mail | :[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 27 Mayıs 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Milan tarafından verilmiş bir maç..

Acı sonuç

Balagöte alınmış bir kupa ! (chealse olmayan gol)
( son dk gerrard golü ile gruptan)
( penaltıda alan ihlali..vs.vs)

Güle güle ancelotti
velkam sinyor terim!

nasıl balına alınmış bi kupa anlamadım
3-0 dan 3-3 yapıyolar ve bal diyosun hala
milanın salaklığından başka bişi değil bence
italyan takımı diye övünürler bide defans olayında
gördük maçta
kesinlikle liverpool hakettiği kupayı aldı
helal olsun valla :)[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

Balagöte alınmış bir kupadır derken oraya kadar balagöte geldiler onu kasdettim...

Gruptan son dk golüyle çıktılar...
Chealse'yi gol olmayan bi golle geçtiler
Milan'da gerek maç içinde gerek uzatma sonunda atılan penaltılarda ihlal vardı.

Öbür 2 gole bişi demem!

Ayrıca milan daha çok hakediyodu kupayı.![signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 28 Mayıs 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
Balagöte alınmış bir kupadır derken oraya kadar balagöte geldiler onu kasdettim...

Gruptan son dk golüyle çıktılar...
Chealse'yi gol olmayan bi golle geçtiler
Milan'da gerek maç içinde gerek uzatma sonunda atılan penaltılarda ihlal vardı.

Öbür 2 gole bişi demem!Ayrıca milan daha çok hakediyodu kupayı.!

- Gruptan 86.dk golüyle çıktılar,son dakika değil.Onun haricinde zaten futbolda son dk gollerine çok rastlanır,bu da bal değil oyunu kovalamaktır.Zaten 2-1 yeniyorlardı o maçta ve acaip üstün oynuyorlardı.Yani çıkmayı haketmişlerdi.
- Chelsea'ye olan gol tartışılır,ben geçtiğini düşünüyorum.Ama gol olmasa bile,o pozisyonda Baros'a Cech'in yaptıgı hareket penaltıdır ve cezası da kırmızı karttır.Hakem bir nevi avantaj uyguladı.
-Maçı stadda izledim o heyecanla pek ihlal varmı dikkat etmedim,kastettiğin kalecinin ihlaliyse bildigim kadarıyla topa vurulmadan once kaleciler 1 adım ileri cıkabiliyorlar.

Maç Milan'ın hakkı falan da değildi.İlk yarı harika oynadılar 4 kere geldiler 4 ü de gol oldu (1 i ofsayt),ama adamlar kendilerini şampiyon ilan ettiler daha ilk yarı bitince.Liverpool o yüzden gaza geldi,ve hakkıyla kupayı aldı.[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi maça bakınca kimin daha üstün oynadığı belli kesinlikle: milan
ama rehavet işte. liverpool bi tane mükemmel kafa vuruşu (gerrard 100 kere vursa 1 kere girer), 1 tane uzaktan şut ve 3-2'nin verdiği gazla güzel bir atak organizasyonu ile golleri buldu

ayrıca daha ilk golde hakemin hatasının olduğu belirtmek isterim. liverpool'lu oyuncu ceza sahasına topu gönderdi, milan defansı kafayla karşıladı ve yan hakemin bayrağı kalktı. bunu maçın hakemi görmedi. sonra sol kanatta riise'ye verdiler topu hemen. riise orta yaptı defansa çarptı, bir daha orta yaptı hemen ve gol oldu. halbuki başta ofsayt verilse olmayacak böyle birşey.

penaltılarda da dudek'in 2 metre açılmasına göz yumdu hakem. bu arada dida'nın kurtardığı penaltıya hayran kaldım. en köşeden inanılmaz kurtardı[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Didanın tuttugu penaltıyı goremedim.Daha dogrusu bakamadım:)Tam bekliyodum arkam dönük,taraftarlar ahhh dediler,dedim allah kahretsin bi döndüm xabi astı :)[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

benim esas anlamadığım nokta, türkiyede liverpool neden bu kadar çok seviliyor (hayır, bu maçtan önce de çok seviliyordu, hayır paticikten bahsetmiyorum genel olarak).

bunun tarihsel açıklamasını yapabilecek olan varsa buyursun beri gelsin.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

onu bilmiyorum ama bi ara fethiye lykia world de kalırken 2004 şampiyonası finalleri oynanıyodu ingilizlerin penaltılarla yenildiği bi maç vardı o maçtan önce ingilizin biriyle konuşuyoduk baya takımları sorduk felan hangi takımlısın dedi galatasaray dedim türkiyenin en büyük takımı vs muhabbeti o da dedi liverpoolluyuz birbirimize çok benziyoruz fln muhabbeti yaptı taraftarları fln anlattı maç ortamını ordan beri ufak bi sempatim vardır liverpula[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...