Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayalinizdeki ideal kadın

ballerzphx

Öne çıkan mesajlar

Hayalimizde ideal kadın yoktur hayalimizde daha cok vodka vardır.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

[Bu mesaj Saendul tarafından 29 Mayıs 2005 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

böyle kısıtlamardan kaçınmak lazım yoksa ''içine sinmeme'' vakasına kurban gidebilirsiniz başka bir kadınla kurduğunuz ilişkide[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 29 Mayıs 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
İdealimde aslında Samara vardı ne güzel uyumuyordu katlanabiliyorda :)

katlayıp bavuluna koyup seyahetlerde yanına mı alacan la karıyı? üflemelileri çıktı onların naylon.[signature][hline]fordfocus driver..[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 29 Mayıs 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
böyle kısıtlamardan kaçınmak lazım yoksa ''içine sinmeme'' vakasına kurban gidebilirsiniz başka bir kadınla kurduğunuz ilişkide

O yuzden Ardeth, kimseye hayır demez her fırsatı değerlendir, her bal yanakdan bi kez tadar, dimi Ardethcim.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

siyah saçlı yeşil gözlü olsun..ezik olmasın fakat fazla konuşmasın...ne biliym beni ve ailemi taşısın yeter(karadenizliyim)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 29 Mayıs 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
said:
Ardeth, 29 Mayıs 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
böyle kısıtlamardan kaçınmak lazım yoksa ''içine sinmeme'' vakasına kurban gidebilirsiniz başka bir kadınla kurduğunuz ilişkide

O yuzden Ardeth, kimseye hayır demez her fırsatı değerlendir, her bal yanakdan bi kez tadar, dimi Ardethcim.

İdeal kadın tanımı tek ve belirli bir sınırdır, herkesin bir sınırı vardır elbet bunu kabul etmek lazım ama bir ideal kadın yerine bir alt sınır belirlersen bu çok daha geniş bir alanı kapsar ve çıktığın insanada daha çok şans tanımış olursun. Eğer kafanda kesin bir ideal kadın imajı varsa bu karşıdaki insana karşı zamanla soğumana neden olabilir. Diye düşünüyorum.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

sözlerle anlatırsam eskik kalır ve tam istediğim gibisi hiçbir zaman gelmez o yüzden hep içimde tutuyorum onu bulacağım ana kadar heuhe[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa araştırın sağlamlığını görün efenim paticikte de bir konu mevcut. Ayrıca imzamdan üye olana netbux hızlı kazanma prg. gönderebilirim ömsden ulaşın.
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 29 Mayıs 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
İdeal kadın tanımı tek ve belirli bir sınırdır, herkesin bir sınırı vardır elbet bunu kabul etmek lazım ama bir ideal kadın yerine bir alt sınır belirlersen bu çok daha geniş bir alanı kapsar ve çıktığın insanada daha çok şans tanımış olursun. Eğer kafanda kesin bir ideal kadın imajı varsa bu karşıdaki insana karşı zamanla soğumana neden olabilir. Diye düşünüyorum.

Pardon verdiğin cevaptan son buna takılmış durumdayım, ama YUH!!!
Alt sınır ne demek abi? sanırım bunu soylemek istemedin.

Benım roda kast ettiğim seninle ilgili olan daha kişisel bi durumda ve acıkcası neden bu kadar, genel ve halka acık bı ortama yazdığımı bilmiyorum.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 29 Mayıs 2005 23:37 tarihinde demiş ki:

Alt sınırın tanımını öğrenmek istiyorsan bana sorma kötü bir düşüncede olsa kendi içinde olan bir tanım bu. İnsanlarda var olan fakat yüzleşmek istemeyeceğimiz böyle bir çok tanım var. İlişki kurmak istemeyeceğin bir kadını düşün artık bu fiziksel yada karakteristiki özelliklerdne dolayı olabilir. Bu örnekleri çoğalt, nekadar çoğaltırsan alt sınırın okadar belli olur. Nitekim genellemeleri sevmesem bile ben bir ilişkide alt sınırı olmayan biri olduğunu sanmıyorum. Sen biriyle isteyerek ilişki kuracaksan onun fiziksel açıdan senin standartlarına göre belirli bir seviye üstünde olmasını istersin, karakter açısından da böyle. Eğer sizin içinde böyle birşey gerçek değilse (ki olabilir ben genelleme sevmediğim için kabul ederim) bana kızabilirsiniz ama yoksa içinizde olan birşeyi düşünmekten korktuğunuz için bana kızmayın. Karakter olarakda görünüşü olarak bir ilişki kuracağınız zaman karşınızdaki insanın belirli bir sınırın üstünde olmasını beklemeniz çok muhtemel ve eğer böylese alt sınırda budur. Eğer kelime seçimim rahatsız ettiyse buna uyumda diyebilirsiniz ama sonuçta koyulmuş bir alt sınırdır bu. Anlatmak isteidğimse bir alt sınırın ideal bir kadın tanımından daha esnek olduğudur.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi saçlı, Kırmızı gözlü, Beyaz tenli olsun yeter (bkz. ayanami rei)
(Not: olmazsa beyaz tenlide yeter modifiye edriz...)[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar arasında secim yaparken "alt sınır" diye bi kavram kullanman beni ürküttü.

Tabıkı bazıları diğerleri daha guzel, bazıları daha zeki, bazıları daha uzun, bazıları daha hızlı, bazıları daha iyi WC3 oynıycak ama alt sınır diye bı kavram olması insanlar arasında....[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Bence vardır yani eğer sen bir kadın gördüğünde ve eğer bu kadın sana fiziksle olarak çekici gelmiyorsa hatta itici geliyorsa, yada karakteristiki nedenlerle itici geliyorsa (ilk görüş olmaz karakterde tabi tanıma sürecinden sonra) ve bu nedenle sen bu kadınla bir ilişki kurmayacaksan bu kadın bazı belirli sınırların altında olduğundandır. Deidğim gibi eğer böyle bir şey sizde yoksa istediğiniz kadar laf atabilir yada kızabilirsiniz bana ama eğer böyle birşey vard akabul edemiyor yada korkuyorsanız onun hakkında düşünmekten laf atmayın.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...