Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayalinizdeki ideal kadın

ballerzphx

Öne çıkan mesajlar

hayalimdeki ideal kadın işte. işin daha güzel yanı birilerinin benle aynı hayale sahip olup bunu resmedebilmesi tabii:)
bir de gotik falan nedir kardeşim gelmeyin bana bunlarla:) zaten güzel kız gotik olmaz, kızlar güzel olmak için gotik olurlar iki siyah makyaj ağzınızın suyunu akıtıyor be:)[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 29 Mayıs 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
abi h4Xx0rZ'la bence onun sayfasını.
benden tavsiye..

Niye? :0)

Eheh yok o degil, iyiymis ama o da bak =b
[signature][hline]MSN: jelatin[at]gmail.com

[Bu mesaj bayat tarafından 29 Mayıs 2005 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 29 Mayıs 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 29 Mayıs 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
said:
Horrible, 29 Mayıs 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
Oha ya o kdr makyaj yapsam ben daha güzel olurum.Nesi güzel bu kadının?Son derece sıradan...
Sen ciddi misin?
Ciddiysen lütfen tanisalim, degilsen bu kadina saygisizlik yapma tas olursun bak benden uyarmasi : )

Ya tmm belki daha güzel diilim ama bu kadın çok çok muhtesem diil.Güzel ama tapılası bi kadın deil.Kabul etmiorum!! Kesinlikle hayır! :)

o dynaya verdigin linkte feci güzel bi kere kadin, biraz mal gibi bakmis gerci : )

aha bu arada, lojistik inceleme yaptim sana

[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe
Penthesilea, Night Elf Avci / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

sizinkiler gotiği geçti kanibal oldu ya
kan revan yalan şeyler abi bunlar
sonra "kız bulamıyorum beeeen" böyle tiplere bakarsanız işiniz zor zaten:)[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Sosyal ağlarda paylaş

Penth vücuda hiç bişe demiorum taş gibi vücudu var,yüzüde güzel tmm ondada lafım yok ama mükemmel deil!Yani o kdr makyajla sıradan bi kadını da öle yaparsın vücud güzel ama anlamı yok...Güzel deil seksi bi kadın[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 29 Mayıs 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Penth vücuda hiç bişe demiorum taş gibi vücudu var,yüzüde güzel tmm ondada lafım yok ama mükemmel deil!Yani o kdr makyajla sıradan bi kadını da öle yaparsın vücud güzel ama anlamı yok...Güzel deil seksi bi kadın

Güzel de bence : )
Ama bi konuya gelince, evlilik konusunun farkli olduguna inaniyorum ben (ondan asla evlenmicem : ) )
Cok büyük bir sorumluluk, onu kaldirabilecek bir kadin olmasi lazim ilk basta ideal bir kadinin.
Sadece ten uyumu degil dünya görüsü, kültür vs. uyumu da olmasi lazim. Annelik yapabilecek kapasitede olmasi lazim. Ask bittigi zaman hala baglayacak birseyler olmasi lazim. Lazi mda lazim yani : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe
Penthesilea, Night Elf Avci / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

özetle topluca abazanlıktan çatlıyoruz anladığım kadarıyla:)
gittiğimiz yol yol değil arkadaşlar!:lol:[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Sosyal ağlarda paylaş

horrible yukardaki msg ı görmedim yani öle bişi yok.

o kadar makyaj yapılsa herkes gusel olur olayları onun için geçerli degil yani mukemmel hatun işte daha ne yaw.nasıl olması lzm mukmmel olması için :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...