Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vayy Hagi Vayy!!

AthleT

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 28 Mayıs 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
İnsight in içine kazım kanat kaçmış

Mr Hagi :)

Hagi rezil bi adam gerçekten ya. Yazık oldu gs ye ...

Black bi karar verin bende içimdekini bileyim =)
Biri hıncal dio biri kazım =))

Yok ya fenere şampiyonluk verdi hagi ona sinirliyim yoksa başka bi ilişkimiz yok =).[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 28 Mayıs 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
hagi rezil değildir

evet rezildir

Neden rezildir ?

Her başarısızlığında yönetimii suçluyor klupte para yok transfer yapamıyoruz diyor.
Zaten sen bunları bilerek geldin niye her fırsatta suçu yönetime atıyorsun.
Taraftarına hırsız diyor daha ne olsun.
Keşke futbolcu olarak kalsaydı.
Çingene işte...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

hagi'nin problemi hala futbolcu ruhuna sahip olması. bazı şeylere çok aşırı, gereksiz ve yerinde olmayan tepkiler verdi bu sezon. fenerli taraftarların kafasına ayran atmasından sonraki eliyle yaptığı 5 işareti mesela. çocukla çocuk olmak gibi birşeye benziyor bu.

hagi'nin performansını sorarsanız elindeki kadroyla başarılıydı bence. gençler maçında daha maç 1-0 iken verilmeyen penaltı verilseydi hagi bugün daha da başarılı olacak ve galatasaray'ı 2. yapıp şampiyonlar ligi'ne taşıyacaktı belki de. ama futbolculu kişiliğinden uzaklaşamadığı için galatasaray'a uygun bir td olamadı..
Sosyal ağlarda paylaş

Hagiye yüklenmek mantıksız sonuçta bilmemkaç milyon dolarlık fenere karşı emektarlar+ song, tomas, conceiçao, fr 3üncü liginden gelen yetenek ribery ve gsnin geleceği ltyapı ile birşeyler yaptı. Para için değil, gsli olduğu için geldi. Bence şimdi gelecek adam sırf para için gelicek ve hagiden başarılı olamicak.

Keşke g.. olurum başarılı olur, dediğimi yanlış çıkarır. Size bugünkü sabahta Ali Kırcanın yazısını okumanızı tavsiye ediyorum. Hagi neler yapmış nasıl bir kadroyla ve nasıl bir zamanda. Bece geçen yılki konumumuzdan sonra bile bu başarı. Ayrıca birkaç yıl içinde takım tamemen yenilenmiş olacağı için yine eski hırslı günlerimize döneceğiz. Doymuş ve yaşlı olan hakan ünsal, hakan şükür, arif, ve birkaç yıl sonra ergünün gitmesi ile hem gençleşecek hem de eski hırslı durumumuza döneceğiz. Fener birkaç yılda süper bir kadro kurdu ve bu arada hiç şampiyon olamadı.

Benim dileğim ve şu anki gidişat bu yönde. tabi bu kişiseldir yoruma açıktır. herkes böyle düşünmez, düşünmemelidir ki fikir gelişimi olsun..

Neyse filozofluğa kaçmadan böyle özetleyelim durumu...[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayda 24$ kazanmak için tıklayın
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında ben gs klübünden önce gönderme emrini verdim ama kendi istifa etmiş...

Şaka bi yana en iyisini yapmış walla...

Gs için hakkından hayırlısı[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Sosyal ağlarda paylaş

İyi futbolcu iyi,kötü futbolcudan kötü antrenör olur diye bişi yok.Teknik direktörlük apayrı bi olaydır.Hagi futbolculugu gibi teknik direktörlük yapsaydı aşmış bi adam olurdu zaten ,Gs de bu hallerde olmazdı.[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

albion :D ehuheuehuehueh harbi güzeldi..

Bu arada Hagi'mi 3. oldu yapmayın arkadaşar ya..
O değişiklikleri yapan adam...

neyse gittiği yerde mutlu olur umarım :)[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Lyon'un teknik adamı konuşuluyo ama zannetmem o kadar para veremezler[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...