Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir oyun fikri

forgiver

Öne çıkan mesajlar

aslında kardeşimin sabah aklına esen bişey, şöyle dedi:

şimdi fifa, pes vs. oynuyoruz, bunlar internetten oynanabiliyor, peki sahadaki 22 kişinin ayrı ayrı kontrol edildiği bir multiplayer oyun münkün olabilir mi ?

benim aklıma ilk counter,half-life geldi; sonuçta oyuncular ve tek bir harita, aynı mantık gibi gözüküyor

sizce böyle bir şey münkün mü ?, yapılsa paratikte zevkli bişey çıkar mı ortaya[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

bir fifa'yı 22 kişi oynamak zor. mouse kontrolü felan.
ama hl'nin bahsettiğim modundaki gibi maçı fps şeklinde oynamak çok daha rahat oluyor. oyun üzerindeki kontrolün felan daha iyi oluyor.
sonuçta sakatlanmalar olcak, fifa gibi oynarsan oyuncular sürekli pause yapmak istiycek felan[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

PS2 + winning eleven + 2 adet multi tap = 8 kişilik sınırsız eğlence 4vs4 veya 8 kişi bilgisayara karşı belirli oyunculara (kaleci dahil) kilitlenmiş bi şekilde.

Ama benim de hep düşündüğüm şey, EA fifa serverı açacak daha önceden belirlenmiş takımlar 11vs11 online maç yapacaklar bu işin ligi olacak ve eğer olabilirse hakemde bir oyuncu olacak. İşte o zaman online spor olayının dibine vururlardı.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

iyide abi öyle bişi olsa kaleci olucak eleman çalıma kalkar gol atmaya gider...defansta kimseyi bulamazsın ayrıca...herkes hücum oyuncusu olmak ister bir yerde :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Savunma gayet zevkli olabilir bence, gercek hayatta hangi defans oyuncusu gidip cıkıp hep gol atayım der ki. Kaleci kotu olabilir ama butun mac kalede dur oyle.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Savunma oyuncuları ofsaytta kalamazlar ya da gol atamazlar demedim hep cıkıp gol atayıp fantazisine kapılmazlar arada bi cıkarlar. Hep cıkarlarsa zaten oyundan da zorla cıkarılırlar.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 27 Mayıs 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
yemin ediyorum aynı şeyi geçen gün düşündüm.benimki farklıydı.Sadece bir futbulcu olcan ve career yapcan.

Bu benim de aklıma gelmişti, güzel fikir.

said:
Mandooo, 28 Mayıs 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
iyide abi öyle bişi olsa kaleci olucak eleman çalıma kalkar gol atmaya gider...defansta kimseyi bulamazsın ayrıca...herkes hücum oyuncusu olmak ister bir yerde :D

Halı sahada falan oynansın maç, tam mahalle maçı işte. :)[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 27 Mayıs 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
yemin ediyorum aynı şeyi geçen gün düşündüm.benimki farklıydı.Sadece bir futbulcu olcan ve career yapcan.

böyle bir oyun var ama görüntü yok oyunda hiç yazılarla
yine de enteresan bişiy new star soccer ismi[signature][hline]kullar arasında en ayıbım ben
iPod fonuna yardımda bulunun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...