Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cocacola nin ne anlami

same

Öne çıkan mesajlar

said:
sheref, 03 Şubat 2005 21:13 tarihinde demiş ki:

imza yapcam kendime :)
Yapıosan adam gibi yorum yap gidipte colanın yasını koysan neyse .! onun kesin bir kanıtı yok ama bu dine yapılan hakarettir .![signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Ben Rahat Olursam Kimse Rahat olamaz .!
Hiç fark ederse Kuran Çarpsın .!
www.wildarea.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 04 Şubat 2005 02:09 tarihinde demiş ki:
az önce arapça bilen bir tanıdıgım okunuşunun herçekten öle oldugu söyledi.
dumur tabi.

benim düşüncem benzerlik sadece.

bencede benzerlik ya adamların işi gücü yok para kazanmak yerine müslümanlarla mı uğraşacak demiştim zaten :-P[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
Sosyal ağlarda paylaş

arapça sağdan yazılıodu dimi, bence orda lool boy yazmakta :)

böle topikler saolsun bide hehe aklıma getirdikleri için gidip kola içebiliyorum :p 5 gündür evden çıkmadım gidiyim bi kola alayım :D[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo bir yazı buldum ki Arap propogandasının dibine vurmuşlar.
"Ölürken şarkı söyleyen adam" hehe.

Ya acıyorum ben bu insanlara[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

Hem oyle bişi olsa ne olurkı?Adamların kendi dusuncesi bana ne.Onlar kahrolsun diyince kahırmı olunuyor?[aklıma s.erdemın karıkaturu geldı eheh]

Misal;
coca cola nın ıkıncı kelımesını sılıp ılk kelımesının sessız harflerını alırsanız cc ortaya cıkıor =)[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

istersek her reklami bir seye benzetebiliriz sadece ii dusunmek lasim...bunlara da inanmak guc cola varken Hz. Muhammed varmidi sanki?? onlar bizim peygamberimize bisi demiolar (sainirim) dinimizede karsi cikan %10 luk kesim ..[signature][hline]Kim Olduğumuz Değil Ne Olacağımız Önemli
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
la havle fesuphanallah hasbinallah kardeşim ya neden ya yine mi[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar salamasyon adamlar da bu akdar kassa turkiye nin anlamından amerika dusmanı anlamı cıkartır. fb liler bizim yuzuncu yıl aslanımızın arka bolumunden fb cıkarttı. buda bu durumda normal kalıyo[signature][hline]________________________
»§-70L64-§«

/ 0 0
=o=/
Sosyal ağlarda paylaş

ben vazgeçtim nolcak şimdi allahalla bu konu tartışıldı bitti kronik aplama hastalığı nedir bu post kasma sevdası[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...