Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cocacola nin ne anlami

same

Öne çıkan mesajlar

yeni mi öğrendin onu ?
senelerdir var o mc olayı
hatta mc donalds ın tabelasını asarken takan eleman yanlışlıkla 30 derece karşı duvara yansıtmış ve yoldan geçen bi hintli karşısına çıkanlara saldırmaya felan başlamış[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 03 Şubat 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bide şey var. Adidas'ı diklemesine yazıyosun ortadan ikiye bölüyosun o bölünenleri ters çevirip tekrar birleştiriyosun duvara 45 derece yansıtıyosun.
Ortaya çıkan yazı ibranice "İsrail bi gün tüm dünyayı ele geçirecek." yazıyormuş.[signature][hline]firefoxcular tıklayamazsınız ugraşmayın
i love this game!

Akvaryum Tutorial
youth only zone

Sosyal ağlarda paylaş

Pepsi yide ters çevirince la İslamic forces yazıo dikkate edelim
Hatta ve hatta fantayıda ters de okuyup çıkan kelimenin harflaerinin sözlükteki sıra sayılarını toplayıp karkokunu alınca da 666 çıkıo Müslümanlar takdir sizin![signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz

[Bu mesaj The_ tarafından 03 Şubat 2005 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok daha neler! O site de pek tarafsız ha! cihatla terörü karıştıran zihniyete lanet, zaten müslümanların başına ne geldiyse onların yüzünden geldi...
Müslüman ülke vatandaşlarına potansiyel terörist gözüyle bakılıyor siz gitmişsiniz coca colanın yazısını hödö edince bilmemne oluyomuş da bilmem ne oluyomuş... Ben de bulutlara bakınca fil filan görüyorum ama filler uçamıyo.[signature][hline]Non vertem eram vivus, morientes tua mors era... Vita est morte!

BaRBaRiaN [DeV]
Sosyal ağlarda paylaş

coco-cola ilk çıktığı zamanlar o kıtanın insanları ortadoğuda yaşayan "kaka adamlar"dan haberdar değildi
niye oturup kassın ki?[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
"Ezberlemek, zihinden kopya çekmektir." Rıfat Ilgaz
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...