Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rimi rimi ley!?!

prozzak

Öne çıkan mesajlar

said:
Prawler, 24 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
norvecteki herif neydi ööle ya

gaydi :p

şarkı akıllara zarardı ama eurovisionda az sıyrıkla yırttık seneye yarı finallere giricez ama umarım ii bişeyler bulurlar bu sefer de ilk 3 e gireriz. zevki olmuyo böyle izlemenin :)

bu arada bence de yunanistan hak etmişti galibiyeti.
keşke şarkıları daha önce dinleseydim diyorum kesin yunanistana oynardım iddia :D

[Bu mesaj TaZmAnYaK tarafından 24 Mayıs 2005 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yunanlılar bizim dansımızı ve müziğimizi çalmışlar..bizim kızda macarlara özenmiş makyaj yapmış..şimdi biz seneye çıksak karadeniz müziğiyle horon tepsek yunanlılara özendi oluruz..offf bi kültürümüze sahip çıkamadık...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi...
icimde ,gecen senelerde oldugu gibi eurovision heycani kalmamisti hic...
rezil olduk mantigiyla izledim bütün programi .. rimi rimi leyy cikana kdr denyo gibi dansettim geyigine.. rimi rimi leyyy cikti... yerlere kapandim ''eyvaaahhh ''die...
ya kari bide herkesiii arada sirada bagirarak costurmaya calisiyodu,ama sadece kendisi cosuyodu o ayri lol ...
bide acaip bisi farkettim...bütün yarismacilar,sertap erenerin ''every way that I can'' sarkisindan kazandigi basaridan sonra oryantel'e özenmis.. hepsi sinanayyynom takiliodu orda, acaip uyuz oldum...
üstelik, almanyada oturmama ragmen gülseren denilen sarkici bosuntusuna oy vermedim ehuh.. haketmeyene oy vermem lan alla alla...
ben gerci gülseren olayinda 'ciddi diiller.. yok olamaz, kesin saka yapiolardir 'zannediodum ..hatta bi ara kendimi iyice kaptirmisim simdi kesin tarkan falan cikar die.. aldanmisim .. sonuc olarak 13.lük bile fazla bize be sonuncu olmamiz gerekirdi o sarkiyla[signature][hline] bazen kelimeler yetmez ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 24 Mayıs 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
trt ye kapak olsun dicem de amcamların kafatası 10 cm kalınlıgında tın..

çok doğru ne yazık ki..

yunanistan horon tepti di mi ben yanlış görmedim haberlerde?
bi onu sahiplenmemişti, onu da çalıp sayesinde birinci oldu ehehe.

aslında göksel çıksa daha iyi olurdu. sevdiğim biri değil ama eurovision'da çok daha başarılı olurdu. 2.lik felan.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ispanyada 'eurovision şarkı yarışması diil osmanlı şarkı yarışması' falan gibi yorumlar yapmışlar.haklılar aslında ezgiler çok tanıdıktı şovlar zaten aşmış horon falan tepiyo millet baya etkilenmıiş bizden avrupa goğsüm kabardı :D[signature][hline]İdealist kısa dönemi düşünmez.Çıkarcı uzun dönemi önemsemez.Gerçekçi ise kısa dönemde yapılan veya yapılmayanların uzun dönemi belirlediğine inanır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...