Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 ü Bethesda yapacak

WinterWolf

Öne çıkan mesajlar

arcane o "sırf janjan üzerine kurulu" dediğin zırhın antenlerinin yerlileri korkutmak için olduğunu bile düşünüp yazmış adamlar. altına yastık sıkıştırılmış pijama giyiyor gibi görünmekten daha iyi her şekilde, ilk oyunlarda combat armoru bırakasım gelmiyordu..

ama o diğer dediklerinde hemfikirim, öyle bir gameplay'i yakalayabilirlerse ilk oyunları gölgede bırakabilir fo3. olmayacak iş değil..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

zor yaw ...
hem daggerfall un butun ıyı yanları ...
hem morrowınd ın butun ıyı yanları ...
hem fallout un butun ıyı yanları ...

cık yaw ...

adamlar gelmıs gecmıs en ıyı bılg. oyununu bıle yapsalar bızı tatmın edebılırlermı bılmıyorum ?
oyunla alakalı 3d hayaller gormeye basladım 3 boyutlu dıyaloglar muhabbetler/actıon lar ...

enson oyun ıcınde farklı yerlerde buldugumuz parcaların uygun ekıpman uygun atolye ve uygun scıence handcraft ınt le vede tabıkı uygun blueprınt le (arcanumdakı gıbı) kendı ıtemlarınızı uretebıldıgımı gordum , utanmadım gauss gunımı upgrade ettım yuzsuzdum motosıklet ımıde upgrade ettım ...
daha sonra sahıp oldugum skıllerın uzerıne perk olarak ınventor geldı ve normalde yapılamayan seylerde yapmaya basladım ...

kafayı yıyecem , ne zaman cıkar acep oyun 3 yıl sonra ? 4 ? 5 ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

bence kafadan üç yıl var daggerfall ile morrowind arasındaki zamanı düşünecek olursak.. muhtemelen benim makine de kaldırmaz bunu şimdi, işe bak sen.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 Temmuz 2004 15:07 tarihinde demiş ki:
arcane o "sırf janjan üzerine kurulu" dediğin zırhın antenlerinin yerlileri korkutmak için olduğunu bile düşünüp yazmış adamlar.
yerliler eşek kadar metalimsi zırhlı kırmızı gözlü bi ucube görünce korkmuolar da korku etkisi için anten mi gerekio yapma yahu böyle yorumlar.. olmuo :D[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...