Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

exc

-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

siz dağılın bakayım 130 mb ı ben kullanayım
olm ben acaip gaza geldim dün 7 bub vardı 43 e azmettim dingledim. bugün fin grubuna girip sabaha karşı 44.5 yapmayı düşünüodum tam bana sıra gelmişti böhüüüüüüü.
sen bana orda mid diyon zerker diyon cenabet diyon!! hey yavrum be!
gesp olm anlatsana kaldığımızd yerden yolu bana. hayret bişisin.[hline]Sarmısak da acı ama evde gerek bir dişi!

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

http://web3.ttnet.net.tr/mrtg/ttnet_uplink.html

Yukarıda vermiş olduğum link Türkiyenin toplam Yurtdışı çıkışının grafiksel router istatistiklerine ait.. bugün içerisinde toplam 950Mbit civarında olan yurtdışı çıkışımız 100Mbit e kadar indi.. Grafikte de görüleceği üzere halen de bu şekilde devam etmekte.. sistemin düzelip düzelmediğini oradan takip edebilirsiniz..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 02 Şubat 2003 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw soth baksana.. bende midgardda bir char acmak istiyorum ama ne yapmam gerekiyor... yani nerede exp kasabilirim nerede cok adam bulunur..
yani magmell gibi bir yeri neresidir midgard in dusuk lvl dungeon i nerede bulunur bir bilgilendirimisin.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

lol valla bende midgardda ilk defa oynuyorum ama bi kac yer örendim.ben berzerker actim vasudheim diye bi sehirde basladim hemen ana sehir olan jordehiemin dibinde orda zate 5-6 oluyosun etraftaki börtü böcükle.jordehiemin iki girisi var biri vasudheim tarafina digeride mulern(yanlis yazmis olabilirim) mulernde daha güclü moblar var ve yakininda hisse's lair diye bi dungeon var ben su an 8 im ve o dungeona gittim grupla rahat kesiyosun.
Eger acarsan char karagar veya damodara msg at aldiririz guilde zate low lvl bi guild.class olarakta biz iki türk zerker actik sende warrior ac:D[hline]Carternas Demarcus the Champion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...