Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anda yurt dışı bağlantı durumu?

tunch

Öne çıkan mesajlar

berbat :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Topluca bir eylemde bulunulur ve dava açılırsa Telekom'un donunu alabilitemiz var yasaya göre.. Ancak bunu sivil toplum kuruluşlarının örgütlemesi lazım ve "kodaman" kimselerin destek olması gerekli. Türkiye'de polisin tek işi sivil toplum örgütlerine saldırıp onları dövmek olduğu için ve bu örgütler bastırıldığı, yaşatılmadığı için, diktatörlüğümüzde bir devlet kurumuna açılan dava kazanılamamaktadır. Bu yüzden, koyun gibi oturup ellerimiz açıp dua etmeye başlıyoruz. "Allah'ım bu Telekomdakilere akıl,fikir,insanlık ve şeref nasip et. En kısa zamanda annelerine giden milyonlarca küfür kesilsin. Hatlarımız birşeye benzesin." Başka da bi bk yapamayız.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
I kill two dwarves before i kill two dwarves
And then i kill two more..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lingam, 26 Ocak 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
Yaw dışı içi alayı sorunlu bende msn açmıyor,bazı siteler açmıyor kafasına göre doannımhaber forumları açmıyor pclabs ve burası acıyor mesela alal google.com.tr de acmıyor:D

sonunda .tr war diye TRdemi host ediliyor sanıyorsun ? Tabiki TRde host edilmiyor. Yurtdışı sitelerini yawaş acıyor. Daha kötüsüde olabilirdi.Hiç olmadığından www adresleri çözümlenip IP olarak geliyorda Yurtiçini görüyoruz heh[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
-Aeris-, 15 Ocak 2005 09:53 tarihinde demiş ki:
Spastikmisin dostum ya?
Bi defol...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 26 Ocak 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
Ben bişeymi kaçırdım? Gene köpek balıkları kablolar üzerinde yiyişirken birinimi kopardılar yoksa?

Nedeni neymiş bu arızanın.

marmara denizinde deprem oldu(icinde)[signature][hline]Ranger : Bard : Hero (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...