Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Zaragoza vs Fenerbahçe

Fistan

Öne çıkan mesajlar

geçmişe bakmayacaz arkadaş , hep geleceği düşünecez...
ona göre plan proje yapacaz , dünya kulübü olmak istiyorsak , sürekli mazisindeki kupalarla övünen takımlardan olmayacaz...
çünkü onlar kaybolmaya mahkumdur...
futbol artık her sene milyar dolarların döndüğü çok büyük bir sektör...
Aziz Başkanda bunu çok iyi biliyor , bugünü kurtarmaya değil , yarınlara yatırım yapmaya çalışıyor...
Gün gelecek bizde bu cefa ların sefasını sürecez ![signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 25 Şubat 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
a.yıldıvım 2006 demiş durun bakalım.

yok yok bu kadroya 1-2 takviye 2007'de şampiyonlar ligi şampiyonluğu garanti.. hele daum o zamana kadar devam ederse süper kupa hatta hatta intercontinental cup'ı bile alırız..
ulan düştüğümüz duruma bak kendi takımımızla bile dalga geçiyoruz. hadi hayırlısı..[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 25 Şubat 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
geçmişe bakmayacaz arkadaş , hep geleceği düşünecez...
ona göre plan proje yapacaz , dünya kulübü olmak istiyorsak , sürekli mazisindeki kupalarla övünen takımlardan olmayacaz...
çünkü onlar kaybolmaya mahkumdur...
futbol artık her sene milyar dolarların döndüğü çok büyük bir sektör...
Aziz Başkanda bunu çok iyi biliyor , bugünü kurtarmaya değil , yarınlara yatırım yapmaya çalışıyor...
Gün gelecek bizde bu cefa ların sefasını sürecez !
Bizim geçmişte övüneceğimiz kupamız yok ki olsa övüncez :P[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

sabah gazetesi spor sayfası guzel yazmış.Kayserıspor gıbı zayıf Turkıye lıgı takımına 7 tane attıktan sonra orta sıralarda yer alan R.Zaragozaya yenıldı.

anelkayıp[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle kelimleri birleştirince daha mı güzel oluyo anlamıyorum ki? Her spor sayfasında ve spor gazatelerinde aynı olay. Yendik milan? Tek Kralsın. Şükür kavuşturana.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında benim bi önerim var.. hani türkiye ligi kalitesiz, o yüzden avrupada türk takımları fazla başarılı değil diyolar ya (gs istisna) TR ligindeki 18 takımı 1 sezon boyunca 3er 3er kaliteli liglere yerleştirseler, takımlar orda tecrübe kazansa filan falan güzel olmaz mı?? saçma oldu galiba.. ama bi fikir.. belki avrupada başarı artar..[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 26 Şubat 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
Böyle kelimleri birleştirince daha mı güzel oluyo anlamıyorum ki? Her spor sayfasında ve spor gazatelerinde aynı olay. Yendik milan? Tek Kralsın. Şükür kavuşturana.

:D ersun yanal'ın türkiye ligi maçlarını takip etmemesi üzerine sabah gazetesi: Hangi Maçı İzlersun?[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 26 Şubat 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
saçmalamış sabah gaztesi :P

Gazetelere kılım. İlk önce "Zaragazoz", "Leblebi", "Aslansın Fener" tarzı başlıklarla gaza getirip, ertesi gün "Anelkayıp", "Fener Eve Döndü" gibi başlıklarla akıllarınca giydirme yapıyorlar..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe sportif olarak başarılıdır demiyorum ben zaten...
Kurumsal olarak olağanüstü büyük aşamalar kaydediliyor ama...
İlerde 100-150 milyon euro luk bir bütçeye sahip olduğumuzda (ki şuanda 80 milyon dolara geldik) dünyanın sayılı starları ülkemize geldiğinde ne diyeceksiniz onu merak ediyorum...
Sportif başarı elbet kazanılır ama mühim olan kulüp bazında her dalda belirli bir istikrar sağlamaktır.
Şuanda uefa kupasından elendik kim nederse haklıdır , belki büyük üzüntüler çekiyoruz ama genede ben çok mutluyum çünkü tüm dünya görüyor ve biliyorki ilerde kimsenin baş edemeyeceği bir güç olacak Fenerbahçe.
Şimdilik mühim olan her sene bu şovun içinde olmak geçen sene 0 çektik bu sene 9 puan aldık seneye 12 alırız bir üst tura belki çeyrek finale çıkarız...Her şey aşama aşama...[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 26 Şubat 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
Fenerbahçe sportif olarak başarılıdır demiyorum ben zaten...
Kurumsal olarak olağanüstü büyük aşamalar kaydediliyor ama...
İlerde 100-150 milyon euro luk bir bütçeye sahip olduğumuzda (ki şuanda 80 milyon dolara geldik) dünyanın sayılı starları ülkemize geldiğinde ne diyeceksiniz onu merak ediyorum...
Sportif başarı elbet kazanılır ama mühim olan kulüp bazında her dalda belirli bir istikrar sağlamaktır.
Şuanda uefa kupasından elendik kim nederse haklıdır , belki büyük üzüntüler çekiyoruz ama genede ben çok mutluyum çünkü tüm dünya görüyor ve biliyorki ilerde kimsenin baş edemeyeceği bir güç olacak Fenerbahçe.
Şimdilik mühim olan her sene bu şovun içinde olmak geçen sene 0 çektik bu sene 9 puan aldık seneye 12 alırız bir üst tura belki çeyrek finale çıkarız...Her şey aşama aşama...

aslında dediklerin doğru da taraftar artık sabredemiyor.. gs'liyle bi tartışmaya girdiğinde biz uefayı super kupayı aldık diyince konuşamıyosun. bu koyuyo adama.. taraftar artık avrupada başarı istiyor, daha ne kadar sabredicez??.. (ayrıca bonjo adı bana hiç yabancı gelmiyo nerden acaba?)[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...