Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sid Meier's Pirates! [ Genel Bilgiler ]

diablotg

Öne çıkan mesajlar

Öpün bakayım elimden :)

[spo1=Burdan Bakın SS'lere]

[/spo]

260 aydır denizdeyiz. Rogue Captain olarak takılıyorum. Oyunda herşey bitti :) . 6-8 saat arası oynadım . Güzel mi ?[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.

[Bu mesaj Mathias tarafından 25 Şubat 2005 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

eğer adam başına düşen para miktarını sürekli arttırmayı başarıp arada inka şehri falan bulursanız ve uzun yolculuğa çıkarken tayfa sayısını düşürüp kelle başına düşen goldu arttırırsanız sorun olmaz canlarım : ).

Olay tüm harita parçalarını bulmadan hazineleri , aile bireylerini ve kayıp şehirleri bulmakta ve en önemlisi hep baron roymando ve marquis i kovalayıp 2 harita parçası ile hideout falan bulmakta yatıyor.
Yani erken davranıp benim gibi belki de tek harita parçası ile bulacaksınız ve boş boş gezmeyip sürekli main quest avlayacaksınız.
Bütün herşey bitince de bol bol ransack town ve treasure galleon avına girişip takılmanızı . Altınızda hem kaçan hem vuran bir Royal Sloop olmasını ( Sonra kullanırım diye Ship of the Line bulmuştum. Kendileri frigatelerin en büyükleri oluyor :). ama royal sloop o kadar süperki ötekine hiç ihtiyaç duymadım. Aslında hızları aynı bir boyut bir de dönüş dairesi alanları farkı var . Bir de büyük gemide 48 top var : ))). Ama hem kaçan ve hem vuran iyidir ).

Cheat falan yapmadım. Zaten MArquis'den sonra kopuyor olay. adamlar bir daha unhappy olmadı : ) . Genelde 130 kişi mürettebat. 650.000 gold'dan adam başına 3500 gold falan düştüğü için gıkları çıkmıyor

[spo1=Bu da var][/spo]

[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.

[Bu mesaj Mathias tarafından 25 Şubat 2005 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

abi bu oyun bi banamı çok kolay geldi
swashbucker olduktan sonra bile kolaydı yani[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Canım sıkılıyo eski oyunlarıma bakayım derken gördüm tekrar, biraz oynadım kurcaladım tekrardan. Yanlız bir sorun var, sürekli tayfam mutsuzlaşıyor, mutluluk arttırıcı artifactlar bile sökmüyor bir yerden sonra. Habire lootu paylaşıp tekrar çıkmayı beklemem gerekiyor. Var mı bunun çaresi?
Sosyal ağlarda paylaş

bunla ilgili bir kaynak hatırlamıyorum, baya oldu oyunu oynamayalı :/ ama hatırladığım kadarıyla, adam sayısı gemiden ateşlenen toplarla alakalı, tüm toplar tek seferde ateşlenebiliyorsa adam sayısı yeterlidir.

ya da ben tamamen o sıralar oynadığım başka bir oyunla karıştırıyor olabilirim. Ancak savaşlarda az adamının olmasının pek de bi dezavantajı yok, herşey senin kontrolünde bitiyor.

@cenx oyun pencere modunda oynanmıyor, bu neden önemli ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...