Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sınav bitti...

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun herkese...rahatlayın.Beyninizin yönlendirdiği şeyleri yapın.Ne sitiyosanız onu yapın artık.Sınavı düşünmeyin. (çok bilmiş velet shapshal :D )[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 15 June 2003 14:51 tarihinde demiş ki:
|9-x"kare"| = |x-3| gibisinden bişeyler vardı ya, soru neydi ya??
x tamsayıları toplamı mı?
x doğal sayıları toplamı mı?

lütfen birisi söylesin sıyırmak üzereyim[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...

yalnıs hatırlamıyosam -3 tü
x yerine -2 -4 ve +3 koyabiliodun

[Bu mesaj vampirhuma tarafından 15 June 2003 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 15 June 2003 14:30 tarihinde demiş ki:
geçmiş olsun arkadaşlar
umarım hepiniz gönlünüzün dilediği yerlere girebilirsiniz ..
bakalım bizim de sıramız geldi artık seneye

siz de iyi bi tatili hakettiniz[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

ewt ya seneye sıra bizde ah ulan şimdiden kötü hissediyorum kendimi...[hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Glithoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

Sosyal ağlarda paylaş

Benim durumum komikti. İlk üniversite sınavımı olduğumda öss-öys sistemi vardı. Girdik bi özel üniversiteye. Baktım olmuo. 1.5 yıl sonra çıktım. 2. kere girdim bu sefer tekli sınav sistemi :D
Allahtan ek mek derken kapağuı attık bilgisayar programcılığına'da en azından 2 yıllık diplomamız oldu. DGS felan kasıoz bizde. Sanırım gene kıbrıs çıkacak ve bu sefer gitmek zorunda kalıcam.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa heuhe benim de sosyal yetişmedi de bio falan full :-D bu arada 45. dakikada çocuun biri geldi, görevliye oturabiliceeni sordu adam olmaz dedi zavallı yaa karşıdan geldim dedi ebesinin gözü yaa karşıdan kartala bee.... Mal ÖSYM[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sınavdan çıktığımda istem dışı sırıttım nedense. :) sınav ortasında birden aklıma "başka bi sınava girmicem mi ya?" diye bi düşünce geldi ve cevabını veremedim o an. :D sosyal (özellikle tarih) bana göre bilgi gerektirmeyen sorulardı. türkçe için zor denildiğini falan da duydum ama son sorulara doğru biraz baygınlık getirdi. metinler falan dersanedeki gibi satır satır da değildi. belki de uzundu ama metinler kolay anlaşılırdı. olumlu geçti sınavım kısaca (geometri dışında -- az soru yaptım, beynim yetmedi)...[hline]MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...