Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

frp&magic

nightstalker

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde dergi yığınlarının arsında 3. sayıyı buldum sevindirik oldum eski güzel günleri hatırladım.:) Bunları hala saklayan var mı? Eğer bütün sayıları olan varsa birkaç gün scanlemek için ödünç alabilir miyim? şimdiden teşekkürler.[signature][hline]Pathetic fool! You can't slay the creatures of darkness with light, you need to get into the shadows.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
All hail the lord and master Foamy the Squirrel

[Bu mesaj nightstalker tarafından 16 Aralık 2004 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok üzgünüm arkadaşlar... son 3 yılda 3 kere ev taşıdım ve her seferinde elimdeki frp&magic ve gameshow dergilerinin olduğu kutuyu itinayla açtım, dergileri kitaplığıma dizdim... ama son zamanlarda raflarda kitaplarıma yer kalmadığı için ve 3 yıldır da bu dergileri hiç açıp okumadığım için hepsini faydalı bir amaç için verdim: Çevre gününde, kağıt toplama kampanyasına bağışladım !!!
Sosyal ağlarda paylaş

:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:
:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:
*! Sniper şekilli boncuk tüfeğini çıkarır*
[signature][hline]Pathetic fool! You can't slay the creatures of darkness with light, you need to get into the shadows.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
All hail the lord and master Foamy the Squirrel

[Bu mesaj nightstalker tarafından 19 Aralık 2004 09:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
akinnika, 18 Aralık 2004 12:57 tarihinde demiş ki:
son zamanlarda raflarda kitaplarıma yer kalmadığı için ve 3 yıldır da bu dergileri hiç açıp okumadığım için hepsini faydalı bir amaç için verdim: Çevre gününde, kağıt toplama kampanyasına bağışladım !!!

ehe sırf bu dergileri alıp okumak isteyen bir sürü insan varken, çöplüğe atmak yazık olmuş.[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 Aralık 2004 14:32 tarihinde demiş ki:
ehe sırf bu dergileri alıp okumak isteyen bir sürü insan varken, çöplüğe atmak yazık olmuş.

doğru söylüyorsun da, satmaya kalkınca kendi malınla rezil oluyorsun, para etmez diyorlar... böyle en azından geridönüşüm sayesinde tasarruf edilen enerji ile bilgisayarımı birkaç saat fazla kullanabileceğim... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
türkiye'de bir ilk idi.
Orda köşeden durup ukalalık/çok bilmişlik yapmayalım.

bende de tüm seriler vardı. Lakin bu yaz, kütüphanemi kesip kendime teknik çizim/maket masası yaptım keza dergileri koyacak yer kalmadı; yeni raf yapmadııysam da sığdıramadım.

sonları çöp oldu.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
yada mesela herkes elindeki sayıları scan ettirip bi yerde paylaşşa nette felan bölece herkes serilerini tamalamış olsa mesela :D

bende baya bi sayısı vardı sanırım sadece 3-5 eksik vardı bunun. hala ilk günkü gibin cillop felan cizik yok, ama tr de değilim malesef :8
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...