Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekom'un sitesi yeniden hacklendi!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

abi sitesi neydi ki telekomun[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

ahuah lol[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 14 June 2003 17:11 tarihinde demiş ki:
valla hala duruyor bunu diyorumki şuandaki sitenin hali durur bayagı bugun turktelekomda calısan yokturki :D[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*

Zaten normalde çalışıyorlar mı ki? Walla hiç unutmam buraya ilk kablo net geldiginde, benden öğrenmişlerdi "yetkililer". KISIR partisi veriyorlardı bi de o gün çoluk çocuk. 5 tane hatun. Otomatik çekmeceden dial-up formu falan vermişlerdi. Bi saat uğraşmıştım anlatabilmek için.

O gün şöyle dediğimi hatırlarım. "İnşallah tez zamanda özelleştirilirsiniz." Yarı maaşa it gibi çalışmayı o zaman görecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dial up ne abi hala aynı tantana
yazcak standart 512k adsl hizmeti geliyor 1 aya kaadr bütün illerde hizmete geçicez aylıgı 60 milyon falan
:)

neyse burayı okuyosan ey yüce insan nirvanaya ermiş kişi taptıgımız hekır kardeş şu siteyi bikerede bizim için hekle be :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

süper bi laf aklıma geldi.

Lafla uslanmayanın hakkı kötektir.

tam yakışmış bu laf.[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.

Edit: Laf yerine Dayak yazmışım:)

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 14 June 2003 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...