Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Sakarya

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

nasıl yazıldığı aklıma gelmedi :D kusura bakma artık...
anelkayla riberynin nasıl futbolcular olduğunu anlamak için daha fazla zamana ihtiyaç olduğunu düşünyorum.....[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

tbrkler gerçekten gs iyi bir transfer yapmış ribery gerçekten baya iyi.bu arada gs bugün kötü oynamasına rağmen kazandı darısı başımıza =)[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 19 Şubat 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Drakonia, 19 Şubat 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Anelkadan ii bence fbli olmama ragmen

Hööstt

bi önceki topicte ağzına geLen hakareti ettin , kimse ses çıkarmadan siLdi mesajını , şimdi geLmiş yine postuna yakışır bir tavırLa cevap veriyosun yine kimse ses etmiyo , ben şimdi sana " hoşt " diycem ama ben yine kötü oLucam[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Anelka konusuna bi değinelim,

şimdi biz bu adamı aldık adam dünyanın en büyük klüplerinde başarıyla oynamış.Bu kadar para verdik aldık.Fenerbahçe anelkadan çok şey bekliyor.Daha ilk avrupa kupası maçında şov mu yapsın yani?Ama daha ilk maçında kadıköyde iyi oynadı.Böle bi yıldızın takıma adapte olması zaman alıcaktır.Ki zaten zaragoza maçında Fenerbahçe takım olarak çok kötüydü.

Ama ribery geldi antep sakarya fln filan üstünde yük yok.Yıldız oyuncu rütbesini taşımıyor rahat geldi oynadı bişiler yaptı kendi çapında.İşte öle.

Anladınız sanırım?

yani ribery ile Nicolas Anelka'yı kıyaslayan zihniyet ve mantığın bu dünyada olmaması gerekir.

Ha tabi bir maç için değerlendirirseniz ayrı.[signature][hline]Republic of Fenerbahçe
[b]*PATİCİĞİN AĞASI*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Bryant-, 20 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:

şimdi biz bu adamı aldık adam dünyanın en büyük klüplerinde başarıyla oynamış.Bu kadar para verdik aldık.Fenerbahçe anelkadan çok şey bekliyor.Daha ilk avrupa kupası maçında şov mu yapsın yani?Ama daha ilk maçında kadıköyde iyi oynadı.Böle bi yıldızın takıma adapte olması zaman alıcaktır.Ki zaten zaragoza maçında Fenerbahçe takım olarak çok kötüydü.

Ama ribery geldi antep sakarya fln filan üstünde yük yok.Yıldız oyuncu rütbesini taşımıyor rahat geldi oynadı bişiler yaptı kendi çapında.İşte öle.

Anladınız sanırım?

yani ribery ile Nicolas Anelka'yı kıyaslayan zihniyet ve mantığın bu dünyada olmaması gerekir.

Ha tabi bir maç için değerlendirirseniz ayrı.

senin komple bu dünyada olmaman gerekir de biz ses çıkartıyormuyuz?

bu arada yeni nick olarak -james- öneriyorum. hem yükselek yıldız :-)[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 28 En üst düzey Türk tanker
--
Dwinz, 15 Şubat 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
sadistmisiniz , egoistmisiniz be höyt.!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 19 Şubat 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
said:
Drakonia, 19 Şubat 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Anelkadan ii bence fbli olmama ragmen

anelka forvet ribery orta saha kıyas yapmak yanlış bence...
ayrıca iki isim yanyana yakışmıyorda...

+1[signature][hline]@nti_school and teacher!!ööüğğh....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Bryant-, 20 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:

Anladınız sanırım?

Ha tabi bir maç için değerlendirirseniz ayrı.

yeter ya. bıktım şu insandan. ıp sını fılan banlayın. almayın bunu siteye.

feneri bu tipler yüzünden sevmıyorum işte. ispanyada 8 tane yersınız inşallah.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...