Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Sakarya

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

rahat alır gs.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

konsantrasyon eksikliğinden zor bi maç oldu, çok şükür kazandık + ribery için ilk geldiğinde kim bu off fln dedim 2 maç geçmesine rağmen ne kadar hatalı laf ettiğimi gördüm bize çok faydalı olacak ribery kim bulup getirdiyse helal olsun.[signature][hline]jan d.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Drakonia, 19 Şubat 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Anelkadan ii bence fbli olmama ragmen

anelka forvet ribery orta saha kıyas yapmak yanlış bence...
ayrıca iki isim yanyana yakışmıyorda...[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

ewt geçektende çok objektif...riberyle anelkada kıyaslandı ya bu ülkede herşey olur...
edit:bir zamanlar alex ve konsesaoda kıyaslanmıştı..
[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara

[Bu mesaj wook tarafından 19 Şubat 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...