Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yarin herkese basarilar aka ÖSS

Xechelon

Öne çıkan mesajlar

ewt beklenen gun geldi catti kimisi olsakda bitsin bi havada kimisi de istemeye istemeye bu sinavi bekledi
neyse uzun lafin kisasi yarin sinava giricek olan butun paticik tayfaya basarilar, ii sanslar, vs...[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın bunalıp sınavı yarısında terketmemem için bana şans dileyin[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

benden de herkese başarılar.

geçen sene herkes burda yine öss, öss diye debelenirdi. tamam zor falan derdim de, böyle iğrenç bir şey olacağını tahmin etmemiştim. şimdi anlıyorum onları.

öss'ye gireceğiniz sene matrix gibi bir şey. onu kimse size anlatamaz, onu sadece siz yaşayabilirsiniz. ama herkes anlamadan, "ahanda çalış", "hiho sakin ol", "hohoy heyecan yapma" der. siz de uyuz olursunuz.

hadi gömdüm. sınavı dağıtıp parçalayıp çıkcaz biz paticik ailesi olarak. arcane benim yerime de göm sorulara, hadi koçum. :)[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

umarım hepiniz istediğiniz yeri kazanırsınız... valla benim yerim hazır... diyarbakır bostanı...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

her sınavdan önce söylediğim sözü söylüyorum....

Good luck soldier...[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

o benim yapacagim is lutfen...

gelecek sene oss cevap kagitlarindan birinde soru siklariyla doggy yazio olacak :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 14 June 2003 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...