Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate II : Shadows of Amn - Multiplayer -

Eternal

Öne çıkan mesajlar

ben varım..Baştan başlıcaz sanırım?
İnvoker olurum sevgilerle :)..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quel-Thul, 29 Aralık 2004 17:37 tarihinde demiş ki:
bende varım thief olurum
8-9 gibi başlarız güneşin ilk ışıklarına kadar :) uyarmı ?

Yok güneşin ilk ışıgı degilde 3-4 e kadar oynanır uyumak lazım sabah 7:30 da kalkıyorum neyse msn den falan konusuruz bu detayları..[signature][hline]we modify worlds
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 29 Aralık 2004 17:52 tarihinde demiş ki:
bende oynamak isterim ama oynanacak saatleri yazsanız iyi olur ona göre program yapcam

şimdi şöle diyim saat 21:00 veya 21:30 gibi baslarız.
gece 03:00 - 04:00 save i atıp cıkarız.Msn den veya burdan ( msn daha iyi olucaktır sanırım ) birdahaki toplanmayı tekrar konusuruz[signature][hline]we modify worlds
Sosyal ağlarda paylaş

Oh neyse bana yer kalmamış. Finallerim başlıyor haftaya ve yarına bitirmem gereken bi sunumum var hala sürünen. 3,4 gibi oyunu bitirdikten sonra hiç uyumamam gerekirdi heralde. Her nekadar canım Baldur çeksede uzun zamandır bu isteğe karşı koymam lazım. Aman diyim gelen olmazsa falan [email protected] msn den yada pm den ulaşmayın bana. Ayrıca gruptaki eksiğe göre rangercleric veya sorcerer da olmam.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...