Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koşu bantları

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Çok eski bir konusu var, onu diriltmeyeyim dedim.

Eve şunlardan almayı düşünüyorum, evet herkes "alma bir süre sonra kıyafet askısına dönüşüyor" diyor tekrar denmesine gerek yok 🙂

https://www.trendyol.com/walkingpad/r2-pro-katlanabilir-kosu-bandi-maksimum-hiz-12-km-h-resmi-distributor-garantili-p-144585013?boutiqueId=61&merchantId=126534&filterOverPriceListings=false&sav=true

Direkt ürün ve benzerleri konusunda görüş ve önerilerinizi bekliyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Ben walkingpad mc21 aldım geçenhafta, altına voit marka 4mm pad aldım ona rağmen ses yapıyor 4 km üstü özellikle ses yapıyor yan odalardan tak tuk duyuluyor. Duvarlara yakın tutmamak lazım ve varsa daha kalın bir zemin üstüne koymak lazım. Bizim oğlanın oyun halısı var mesela baya kalın onun üstüne koyarsam hiç ses olmuyor.

Bunların dışında oldukça rahat ve güzel alet. Katlaması falan keyifsiz illa bandın ayarı değişiyor düzeltmek gerekiyor ve oldukça ağır uğraşması dert. Ben açık tutuyorum misafir vs geleceği zaman topluyorum 

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bendeki hikaye şöyle gidiyo:

Tam koşasın geliyo bakıyosun akşam vakti komşulara ses gider deyip erteliyosun. Sabah aklına gelmiyo falan derken soğuyosun aletten.

Aletlerde hangisini alırsan al ne önlem olursa olsu   gürültü yapıyor. Koşarken kendimi böyle illegal bi iş yapıyo gibi hissettiriyo.. müstakil ev lazım sanırım...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...