Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimate World Yenilendi

ygtkms

Öne çıkan mesajlar

ErlikHannn, 09.02.2023 16:41 tarihinde dedi ki:

dostum daha önce oynadığın sunucu muhtemelen pvpdir 1 tane server açtım oda pvp idi onda 1 saatte full item oluyordun 🙂 benim 2. bir sunucum olmadı açacakken projelerimizi birleştirdik yalanlarını başka yerde dillendir biraz uzakta olsun ama

ne kadar uzak

şu iyi mi mesela?

bunlaar server kapatıp server açıyooor, emekler boşa gidiyooor  oor  or or rr r

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Açık aramayı bırakıp forumun 6. kuralını çiğnediğinizi farkına varmanızı tavsiye ederim. 6. Kural (konu gidişatını baltalayacak, ciddiyeti bozacak ve üyelerin forumu kullanımını zorlaştırıp kısıtlayacak her türlü içerikteki mesaj foruma gönderilmemelidir.)

Projelerimiz birleşti doğrudur, kendisinin sunucu reklam konusunda (Sunucu ip : 01.02.2023 tarihinde discorddan paylaşıcaktır ve beta süreci başlayacak. 02.02.2023 tarihinde ise sunucu kapılarını tamamen sizlere açacaktır.) demiştir. Ve o tarihte discord sunucusunda benim sunucumun ip ve portunu yazmıştır. Kendisi hiç bir zaman 2. sunucusu açmadı ve benim sunucum üzerinden yönetici olarak işe alınmıştır. Başka bir yorum atmamanız konusunda rica ediyorum konuyu uzatmayın gerekli açıklamaları uzunca yaptık, herkesin anlayabileceği dilde anlattığımı düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

ben bilmem. Sen dedin ki ben 1 tane sunucu açtım, sonra ikinci sunucuyu açtığını söylediğin postu buldum. Yiğit kamış isimli arkadaş da erlik uo ile ultimate world tamamen 2 ayrı projedir, birbiriyle alakası yoktur dedi, biri birinin devamı değildir dedi, sen de şimdi erlik uo II aslında ultimate world'tür diyosun.

ben geri vitesten çıkartamadığın arabayı neyleyeyim, senin olsun 🤔

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 09.02.2023 17:43 tarihinde dedi ki:

ben bilmem. Sen dedin ki ben 1 tane sunucu açtım, sonra ikinci sunucuyu açtığını söylediğin postu buldum. Yiğit kamış isimli arkadaş da erlik uo ile ultimate world tamamen 2 ayrı projedir, birbiriyle alakası yoktur dedi, biri birinin devamı değildir dedi, sen de şimdi erlik uo II aslında ultimate world'tür diyosun.

ben geri vitesten çıkartamadığın arabayı neyleyeyim, senin olsun 🤔

spacer.png

senin gibi birisi arabadan asla vazgeçmez. Kazanamayacağın savaşa girmemelisin konuların tarihlerine bakmayı akıl ettiğini pek sanmıyorum akıl etseydin beni 2. sunucuyu açacakken paylaşmış olduğum konuyu daha iyi anlardın ki hata sende değil merak etme senin gibi amacının ne olduğu bilinmeyen insanlara cevap verip haksızlığı kaldıramayan bende. Yani yaşının kaç olduğunu az çok tahmin edebiliyorum ama insanların emeklerine bu kadar kolay bok atmak yaşını başını almış insanların yapacağı şeyler değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 09.02.2023 17:46 tarihinde dedi ki:

m4i7kla.jpg

aynı sunucu değil zaten dostum hala anlamakta zorlanıyorsun sanırım AYNI SUNUCU DEĞİL. Benim açmak istediğim sunucu hızlı gelişim gibi bir sunucu idi ta ki Yiğit ile karşılaşana kadar. Karşılaştıktan sonra bilgi ve becerilerimizi birleştirip daha güzel ve eğlenceli bir sunucu açtık. Benim 2. sunucum hiç açılmadı yani öyle bir sunucu yok Erlik UO II diye bir sunucu yok. Erlik UO I ise neredeyse 1 yıl önce açmış olduğum bir PVP (kolay) sunucu idi. Yani bir şeye anlatır gibi anlat deseydin anca bu kadar anlatabilirdim.

Sosyal ağlarda paylaş

ErlikHannn, 24.01.2023 18:20 tarihinde dedi ki:

*** Peki bu sunucuya nasıl bağlanabiliriz? ***
https://uo.com/client-download/ Öncelikle Classic Client indirmelisiniz ve sonuna kadar patch yaptırmalısınız.
https://www.classicuo.eu/ adresinden bağlantı programı indirebilirsiniz.
Razor Ve UOSteam ile Bağlantı sağlayabilirsiniz.
Sunucu ip : 01.02.2023 tarihinde discorddan paylaşıcaktır ve beta süreci başlayacak. 02.02.2023 tarihinde ise sunucu kapılarını tamamen sizlere açacaktır.
Port : 2593
Discord : https://discord.gg/DSrqFBrkbM

yani sen her şeyini hazırlayıp açıcam diye tanıtımını yaptığın sunucuyu hiç açmadın bile aslında.

Ben ikna oldum. Arabam yok ama evim var ve üstüne yapmak istiyorum. Güven verdin bana. Ultimat wold en büyük sunucu olacak yatırım yapmak sitiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 09.02.2023 17:56 tarihinde dedi ki:

yani sen her şeyini hazırlayıp açıcam diye tanıtımını yaptığın sunucuyu hiç açmadın bile aslında.

Ben ikna oldum. Arabam yok ama evim var ve üstüne yapmak istiyorum. Güven verdin bana. Ultimat wold en büyük sunucu olacak yatırım yapmak sitiyorum.

sen erlik uo da oynamamış mıydın ya ? nasıl oluyor hiç açılmayan bi sunucuda oynuyorsun ve emeklerin boşa gidiyor bak bu üzdü beni.

Seni ikna etmeye çalıştığımı kim söyledi ya ? hayal dünyasında bir sunucuda oynayıp emekleri boşa giden bir paranoyak insanı neden ikna etmeye çalışayım ?

Sosyal ağlarda paylaş

erlik ve yiğt siz sürekli sunucu açıp kapıyosunuz işte bende bu durumdan çok muzdaribim yetti artık her başladıgım serverı kapatıyosnuz ne bi acıklama var ne bi ozur diskort acıp kapamakla olmaz bu isler kimseyide forum kurallarıyla tehdit etmeyin bu benim yaptıgım sizin yaptıgınız yanında devede kulak kalır herkes adabını bilsin lutfen .. giden benim emeyim benim saatim ayıp ya

Sosyal ağlarda paylaş

Bu ithamlara son kez cevap veriyorum bundan sonra da başka ithamlar olursa cevap vermeyeceğim. 

incredibull, 10.02.2023 00:04 tarihinde dedi ki:

erlik ve yiğt siz sürekli sunucu açıp kapıyosunuz işte bende bu durumdan çok muzdaribim yetti artık her başladıgım serverı kapatıyosnuz ne bi acıklama var ne bi ozur diskort acıp kapamakla olmaz bu isler kimseyide forum kurallarıyla tehdit etmeyin bu benim yaptıgım sizin yaptıgınız yanında devede kulak kalır herkes adabını bilsin lutfen .. giden benim emeyim benim saatim ayıp ya

elimde hala eski sunucumun dosyaları mevcut istersen kullanıcı adını ver bakayım sunucumda oynamış mısın oynamamış mısın ? 1 sene önce açılan pvp olan bir sunucuda nasıl emeklerin heba oluyor anlamıyorum. Belkide hiç runuo oynamamışsındır. Ha başka birisi aynı isimde sunucu açtıysa (ki ben hiç görmedim öyle bir şey olsa runuo topluluğu küçük bi topluluk illaki haberim olurdu) muhtemelen runuo değil spheredir.

Dark_Soul, 10.02.2023 01:39 tarihinde dedi ki:

Olm para bitince kapatıyorlardır işte sfdsfds , bir uo sunucusu kaç para biliyonuz mu? Ben bilmiyorum mesela ama kafadan 2k tl vardır herhalde aylık

aylık 2k olsa emin ol Türkiye'de açık sunucu göremezsin. Kimse beni yanlış anlamasın ama 1 aylık sunucu parasını çoğumuz 1 günde dışarıda yiyoruz.

goldbären, 10.02.2023 03:37 tarihinde dedi ki:

ErlikHan güven vermedi bana, agresif ve kabadayı bir tutumu var, kesin server kapatır edit yapar bu çocukalra güven olmaz.

Güven karşılıklıdır. Agresifliğimin sebebi iftira atılmasıdır. Kabadayı tutumu da var demişsin bence yok varsa da haklılığımın verdiği duygulardan birisidir.

Herkese iyi günler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...