Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alternatif Spyware Removal Programları Lütfen

omer36

Öne çıkan mesajlar

microsoft'unkini tavsiye etmem. hali hazırda bir spy ile geldiğini tespit ettim spysweeper sayesinde.

ad-aware'in spy bulmasını engelliyecek programlar tespit etmiştim zamanında spysweeper ile. bir de ad-aware personal yerine ad-aware pro lazım (paralı). ad-watch var proda, registery, homepage gibi şeyleri de arıyor.

spysweeper öneririm. uzun süredir ad-aware ve spysweeper kullanmış biri olarak ad-aware'den iyi olduğunu söyleyebilirim. ad-aware popüler program olsa da, spysweeper onun bulamadığı birçok şeyi tespit edebiliyor. ad-aware sadece cookie cleaner gibi bişi.

bir de hijackthis var. spycleaner'ların halledemediği browser hijacker vakalarında çok etkili oluyor.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

tek bir program kullanarak tum zararlı seyleri kaldıramamak kotu,bu durumda virus icin xxx program,spy vs icin baska bisey,registrylerdeki gereksiz dosyaları silmek icin baska bi tane derken dolu program yuklemek zorunda kalıyorum :p

spyware kullanıyorum,stormeagle ın dedigi gibi tam surum kullanmak lazım tabi onu da.
error guard diye registrylerdeki gereksiz dosyaları silen bir program kullanıyorum bi de.Spyware gerkcekten cok iyi.[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar
Sosyal ağlarda paylaş

Searchbar'lar için extra bi program fln yüklemek çok saçma arkadaşlar. Explorer'in manage add-ons menüsünden ne olursa olsun Disabled edebiliyorsunuz. Çoğu searchbar bir trojan olarak değil, yüklediğiniz bir programın eklentisi olarak yüklenebiliyor. Bazı programları yüklerken otomatik olarak NEXT tuşuna dikkat etmeden devam etmekten vazgeçerseniz görebilirsiniz..
Her türlü add-ons dediğim gibi Internet Explorer'în tools menüsünden kaldırılabilir.[signature][hline]Gece biter gece başlar.. Çoktan unutmuşsundur sabahları..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mutos, 17 Şubat 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
tek bir program kullanarak tum zararlı seyleri kaldıramamak kotu,bu durumda virus icin xxx program,spy vs icin baska bisey,registrylerdeki gereksiz dosyaları silmek icin baska bi tane derken dolu program yuklemek zorunda kalıyorum :p

spyware kullanıyorum,stormeagle ın dedigi gibi tam surum kullanmak lazım tabi onu da.
error guard diye registrylerdeki gereksiz dosyaları silen bir program kullanıyorum bi de.Spyware gerkcekten cok iyi.

spyware yazmısım,sweeper olacak o pardıın.yanlıs bilgi vermiyim[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...