Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nemlendirme, Buhar Makinesi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Kullanan var mı ne önerirsiniz ?  Kışın agzım burnum çok kuruyor.  Kalorifer çalışınca özellikle gece mahfediyor beni.  Ortam nemi düştümü otomatik nemlendiren aletler var.Kullanan eden var mı ? Hangisini önerirsiniz .  Soğuk buhar küf,mantar yapıyor düzgün temizlemezsen diyenler var.   Sıcak buhar verende bu olmuyor mu  mesela ?  Söyle bir şey buldum.   Sıcak veya lafta sıcak vermesinin bir önemi yok ( yorumlara bakınca ne kadar sıcak verdiği tartışılır zaten) benim için sadece  hijyen saglık acısından önemli. 

https://www.trendyol.com/weewell/kumandali-sicak-soguk-buhar-makinesi-whc752-p-977417?boutiqueId=533857&merchantId=149292

İyi,kaliteli  bir ürün almak istiyorum. Temizliği kolay ve sessiz olsun. 

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

petek arasına üstüne takılan su hazneleri var onları kullanırsan yeterli gelecektir bence. ağzım yüzüm kuruyor diye buhar makinası kullanmak ne bileyim gereksiz geldi. sürekli hijyenik tutmalısın haznesini falan su doldur çalıştır ile bir süre sonra bakteri buharı atar sağa sola :d

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, Fistan dedi ki:

petek arasına üstüne takılan su hazneleri var onları kullanırsan yeterli gelecektir bence. ağzım yüzüm kuruyor diye buhar makinası kullanmak ne bileyim gereksiz geldi. sürekli hijyenik tutmalısın haznesini falan su doldur çalıştır ile bir süre sonra bakteri buharı atar sağa sola :d

nemin fazlası zararlı. 

Sosyal ağlarda paylaş

onu ayarlıyorsun zaten aga 10 liralık nem ölçer ile bakıyorsun, fazla görürsen azaltırsın kapları eksikse takarsın çok basit şeyler bunlar sdfg

dyson’ı al işte çok makina istiyosan baya akar o alet

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Masticore dedi ki:

gece yattıktan sonra nasıl ayarlıyorsun agaaa. 

bir kaç günde ayarlanır diye düşünüyorum, saçmasapan plastik bi makineyle elektrik enerjisi tüketerek nemi ayarlamak daha kolay ama onu almak için kaç gün çalışman gerek seçim senin sdfd

Sosyal ağlarda paylaş

Bizde ilk attigin linktekine benzer bi alet var. Kisin ayni sekilde rahatsiz oluyorum nemsizlikten ama bu aletler de bi yere kadar abi. Kullanima gore 2-3 gune bi su doldurman lazim, ne kadar temiz tutarsan tut yosun falan oluyor icinde. Kotu koku yapiyor plastigi. Dyson guzel duruyor bak ama o kadar para verecegine kaloriferin arkasina pet sise koy gec. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.10.2020 at 13:13, Masticore dedi ki:

Kullanan var mı ne önerirsiniz ?  Kışın agzım burnum çok kuruyor.  Kalorifer çalışınca özellikle gece mahfediyor beni.  Ortam nemi düştümü otomatik nemlendiren aletler var.Kullanan eden var mı ? Hangisini önerirsiniz .  Soğuk buhar küf,mantar yapıyor düzgün temizlemezsen diyenler var.   Sıcak buhar verende bu olmuyor mu  mesela ?  Söyle bir şey buldum.   Sıcak veya lafta sıcak vermesinin bir önemi yok ( yorumlara bakınca ne kadar sıcak verdiği tartışılır zaten) benim için sadece  hijyen saglık acısından önemli. 

https://www.trendyol.com/weewell/kumandali-sicak-soguk-buhar-makinesi-whc752-p-977417?boutiqueId=533857&merchantId=149292

İyi,kaliteli  bir ürün almak istiyorum. Temizliği kolay ve sessiz olsun. 

Biz bunun bir farklı modelini aldık, biraz hayal kırıklığı oldu açıkçası. 

Çünkü nem ölçümü gerçek odanın nemini yansıtmıyor. Anca etrafına veriyor. Kalorifere yakın yapınca nispeten düzeldi ama büyük beklenti ile alma derim 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...