Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toby'yi kurtarin

bayat

Öne çıkan mesajlar

Pet'e mi acsam diye dusundum ama olay cok bizarre, internet'i ilgilendirecek bir sey daha cok.

Adamin teki Toby isminde bir tavsani rehin tutuyor, ve hayvanseverlerden PayPal account'una $50000 yatirmalarini, yoksa Toby'yi kesip yiyecegini soyluyor. Su ana kadar $14000 toplamis sanirim. Harikaaa.

http://savetoby.com/[signature][hline]3 yanlış, 1 doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

ben boyle adamlari.... neyse adam harbi kurnazmiş tanışmak isterim... :D[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

abi gerizekalı insanlar bu para yatıranlar.
almış adam tavşan kesiceği falanda yok
sömürüyor milleti
Kesin küçük kızlara yollamıştır linki
babasına gösterip para yatırmasını inat ediyordur babasıda 10dolar yatırınca kız "heeey" yapıyordur

adamda para kırıyordur yani
allah belasını versin derim. gerizekalı ya uyuz oldum.

kes ulan
kes bende yicem.

Paypala şikayet edicen esası rehine parası diye. polislere sölicen tavşan benim dicen. sora adamı buldurup rehin alıp şantaj yapmaktan tutuklatıcan.

Hayvan sever birkaç polis bulsan kafadan zaten adam yanar.

Yada adresini bulup gidicek tavşanı parçalıcan ööyle bırakıcan. bakalım ne dicek insanlar aynı tavşan gözükmeyince:)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

adam naparım naparım demiş, gitmiş tavşanı kaçırıp fidye istemiş. vermessek nolur demişler oda hımm hımm nolur lan acaba diye sonra "YERİM LAN" demiş bunlarda ühühüh verelim yicek yoksa adam demişler. bu adam kesin türk tür abi. başka kimsenin aklında böle bişey gelmes muhauhauh[signature][hline]Boo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PrudenT, 18 Şubat 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
ahaha müthiş bişi ya millet nasıl bir tavşan için binlerce dolar yatırabiliyor.
ben de insanseverlere hitap ediyorum. bak çabuk paypal accountuma 100.000$ yatırın yoksa kendimi kesip yerim bak.

ahahah lol[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...