Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol Ateşi

uncla

Öne çıkan mesajlar

reha muhtar'ın yönettiği yeni bi futbol programı vallahi kanımca seyir açısından zevkli bi program gs, fb, bjk taraftarları ve 4 tane konuk var, pazartesi günleri yayınlanacak artık kısaca tavsiye ederim seyir açısından zevkli bi program.[signature][hline]jan d.
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç bi program. hala seyrediyorum başından beri. bi tv programında taraftarlara sırayla tezahürat yaptırırsan komik duruma düşersin, bunu öğrendim programdan.
Ayrıca, oraya taraftarları çıkarıp dostluk, kardeşlik mesajı vericez dediler program başında. Sonra Kazım Kanat'ın aptal saçma laflarına karşılık Fenerliler kıskananlar çatlasın diye bağırdı. Al sana tribünde kavga sebebi.
Ayrıca beşiktaşlı taraftarların Kurtlar Vadisi modu tipleri, kabadayı tavırları, oturuşları çok hoş.
(Fenerliyim)[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Kanki Teh üBaaahr Dr000ood
Sosyal ağlarda paylaş

abi o febeli adam(ismin hatırlamadığımdan öle yazıyorum) futboldan anlayan osn kişidir abi..
adamı ntek bildiği fb var mı ötesi ya..
adama bir şey soruyorlar galatasaryla ilgili bir cümleye başlıyor cümlenin başlamasıyla bitişinin alakası yok hoop konu fenere gelmiş..

bu adamın katışdığı program mutlaka kalitesizdir abi..
telegole de çok çıakrdı bu konuk olarak..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

Ömer Çavuşoğlu, kafayı çizmiş bir fanatiktir bence.
Fenerli olduğum için çok seviyorum kendisini ama cidden acayip yorumları lafları var.
Ama bu programda Kazım Kanak "Bir tane Carew var, haksız mıyım?" falan dedikten sonra Ömer Çavuşoğlu "Dua et bi tane. 2 tane olsa napcaktı Beşiktaş?" dedi.
Adamın böyle acayip güldüren lafları var. Güldüren fanatik diyeyim kendisine =)[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Kanki Teh üBaaahr Dr000ood
Sosyal ağlarda paylaş

ben ençok şeye güldüm , kazım kanat dioki carew in kariyeri belli valenciada romada oynamış ulan be adam carew romada oynadı o sezon italyada en kötü futbolcu seçildi :) anelka'nın kariyeri hakkında hiç konuşmuyor carew valenciada romada oynadıysa anelka arsenalde liverpoolda realmadrid de oynadı, işte bunun gibi üstüne forma giymiş yorumcuları televizyona çıkartıyorlar.adam tarafsız yorum yapamıyor bukadar aciz bir adam karşısınada fb bjk taraftarı konulmuş , taraftarların kavga etmesi için bütün olanaklar sağlanmış , 3 tane taraflı yorumcu , o program fazla gitmez :)[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...

[Bu mesaj Lucas1 tarafından 01 Şubat 2005 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız Ömer Çavuşoğlu gerçekten spor yazarı diil,adam Fenerbahçe koruyucusu ki adam fanatiğin allahı ki kendisini çok severim genellikle insanlar onu ciddiye almazlar ama gerçekten gerektiği zaman da taşı gediğine oturtur..Şaka maka adam fb asbaşkanlığı fln da yaptı da tek üzüntüm adamın 2 çocuğu da gsli oldu..Yazık adama be!![signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 01 Şubat 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
höh iyi bi anelkayı aldınız hemen havalardasınız hevesiniz kursağınızda kalmasa bari neyse..

senin takımın bir dünya star'ı alsa sen havalarda olmazmısın ?[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 01 Şubat 2005 10:46 tarihinde demiş ki:
ben ençok şeye güldüm , kazım kanat dioki carew in kariyeri belli valenciada romada oynamış ulan be adam carew romada oynadı o sezon italyada en kötü futbolcu seçildi :) anelka'nın kariyeri hakkında hiç konuşmuyor carew valenciada romada oynadıysa anelka arsenalde liverpoolda realmadrid de oynadı, işte bunun gibi üstüne forma giymiş yorumcuları televizyona çıkartıyorlar.adam tarafsız yorum yapamıyor bukadar aciz bir adam karşısınada fb bjk taraftarı konulmuş , taraftarların kavga etmesi için bütün olanaklar sağlanmış , 3 tane taraflı yorumcu , o program fazla gitmez :)

simdi senin bu yorumun cok mu tarafsiz sence? o aciz duruma sende mi dustun yani bi anda?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anason, 01 Şubat 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
said:
Lucas1, 01 Şubat 2005 10:46 tarihinde demiş ki:
ben ençok şeye güldüm , kazım kanat dioki carew in kariyeri belli valenciada romada oynamış ulan be adam carew romada oynadı o sezon italyada en kötü futbolcu seçildi :) anelka'nın kariyeri hakkında hiç konuşmuyor carew valenciada romada oynadıysa anelka arsenalde liverpoolda realmadrid de oynadı, işte bunun gibi üstüne forma giymiş yorumcuları televizyona çıkartıyorlar.adam tarafsız yorum yapamıyor bukadar aciz bir adam karşısınada fb bjk taraftarı konulmuş , taraftarların kavga etmesi için bütün olanaklar sağlanmış , 3 tane taraflı yorumcu , o program fazla gitmez :)

simdi senin bu yorumun cok mu tarafsiz sence? o aciz duruma sende mi dustun yani bi anda?

yaptığım yorum son derece tarafsız bir yorum,kariyer açısından bakıldığında anelkanın carew'den ağır bastığını göremeyecek kadar bir yorumcu taraf tutuyorsa bilemiyeceğim artık.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

valla ömer çavuşoglu delikanlı adammış arkasında 10 larca gs taraftarı vardı...ben içimden gülüyorum arkası kıpkırmızı , bu adam nasıl konuşacak diye...gene her zamanki gibi konuştu :)
gerçi gs taraftarıda ömer çavuşoglunu çok sevdigini açıkladı i love you ömer tezahuratlarıyla...[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as City win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

Buarada kazım kanat ciddi anlamda guldurdu beni.
Carew gittigi hicbir takımda golcu oyuncu statusunde yer almamıs hatta bazı donemlerde kanat oyuncusu olarak oynamıstır. Türkiyedeki en iyi yabancı ve forvet derkende basta carewi saymasi beni sadece güldürdü.. Hakkaten komik yani. Aynı zamanda Valencia Romaya kiralamak icin yırtınırken Romada elden cıkarmak ıcın cok ugraslar verdi. İtalyadan defedildi resmen. Anelkadada benzer bir durum oldu ama aradaki fark şuydu ki Anelka yollandıgı her takımdan sonra kendisine yine yaklasık degerlerde alıcılar buldu. Man Cityden ayrilirken bile bir cok talibi vardi. Ha carew iyidir kötüüdr onun yorumunu yapmıyorum. Sadece taş bize atıldıgı icin basit bir acıklama. Kariyerse alın kariyer Valencia Roma dedi Liverpool Arsenal Madrid. Valencia belki Liverpoolla denktir. Oda son dönemlerde butun bi klup olarak yanına yaklasamazlar. Diger tarafta Arsenal Madrid. diyecek pek bisi yok sanırım. Ayrica Norvecin en iyi futbolcusu zart zurt dedi. Carew norvecte yetismis x takımında bu adam PSGde demekki kariyere laf etmek komikmiş. Ama kazım kanat bunu hep yapiyor böyle insanları guldursun diye cagiriyorlar. Yoksa bi yazar var besiktaslı cok sever saygı duyarım onu cıkarsalarda herkez dinlese..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...