Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profesyonel calismak isteyen gamerlar araniyor.

gamers_for_hire

Öne çıkan mesajlar

ne 1. levent'e yakınım nede istanbul'da oturuyorum ama konu çok ilginç geldi 8 yaşımdan beri pc, atari, commodore ve ataricilerde (ehehe) hayatımı çürüttüm ama hiç kimse oyun oynuyum die para vermeyi önermedi. testerlık olsa anlarım ama mmorpg'lerde daha test edilecek yer kalmamıştır genelde. gerçekten olay nedir? başkaları için karakter geliştirmek mi? ayy çatlarım walla :)[hline]Ken "Neurochrome" Kerans-Narzum
Sosyal ağlarda paylaş

amerikan bi sitedede görmüştüm bunu
ama adamlara para ödüyodun onlarda sana uyan satlerde karakterini alıyolar PL yapıyolar arada kazandıkları falan filanda sende kalıyo
parasını hatırlamıyom ama lvl a göre deel saat göre ücret alıyorlardı[hline]"Time is limited, my limit is my time"
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey iyi güzel, çokta mantıklı tamam ama ben bir tek bu 1. Levent olayını çözemedim. Niye ki? Oradan daha mı hızlı bağlanıyorsun, nedir? =P

Tabii başkasının karakterini teslim edip "hadi geliştir" diyeceksen elinin altında olmasını istemen normal de, sıfırdan char kasacaksa 1 Leventin olayı ne?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şirketleşme var nefr anlamadın sen

yani adamın cafe gibi bir olayı ve bir sekreteri var böyle afet gibi

içerde milletin karakterini geliştirticek, sekreter siparişleri alıcak

-Alo, Orası MMORPG Zengin Tembellere Karakter Geliştirme Şirketi mi ?
-Evet, buyrun ben Afet Sekreter siparişiniz neydi ?
-Şey Ben AO'da bir 200 Level nanotech, Acılı olsun, hmmm başka ne önerirsiniz ?
-Size Birde UO'da 6x120skill'li mage verelim, şefin spesyali
-Tamam ondan da alıyım ozaman, borcum nekadar ?
-xxx $, siparişiniz 1 hafta içinde evinize teslim edilicektir, MMORPG Zengin Tembellere Karakter Geliştirme Şirketini tercih ettiğiniz için teşekkürler..

gibi

içerde bilgisayar başındaki insanlarda hem oyun oynayacaklar, hemde para kazanıcaklar, hemde bilgisayarı olmasına gerek bile yok[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

hehe, ya mesajlari simdi okuyorum da olay henuz o boyutta degil...yani ne ortada afet gibi sekreter var ne de oyle bir sirketlesme. butun mesele gunde bin saat calisiyorum, bazen 3-4 kisinin birden isini yapiyorum ve karakterlerimi gelistiricek haftada yarim saatim bile yok. bu konuda da biraz fanatikligim var, yani ayni serverda butun slotlarimda max karakterler yapmaya calisiyorum, fiziksel gorunumlerinden isimlerine kadar, hatta accountlarimin isimlerine kadar cok titiz davraniyorum falan... dediginiz gibi bir organizasyonu dusunuyordum ama su siralar ona ayiricak zamanim da param da yok. olaya sirkette sadece 1 tane bilgisayar ayirdim, sirket calisma saatleri calismak isteyebilecek arkadaslar arasinda bolusturulecek, ortaya kendi accountlarimi koydugum icin de is goz onunde yapilsin istedim o kadar.

diger bir husus ta zengin tembel olayi...valla billa tembel diilim, hatta tembel olsam daha az calisirdim da eskisi gibi oyun oynayabilecegim zamanim kalirdi :)
henuz zengin de degilim, daha sonraki tarihlerde belki olurum. evet bu ise bir miktar para ayiricam, sonucta esek gibi calisiyorum, baska da para harcamam gereken hobim falan yok

bir de onemli bir detayi eklemeyi unuttum; olayin acelesi falan da yok, yani 15 gunde lvl 150 ya da 1 haftada lvl xxx falan degil yani. sadece UO icin skill uzerinden, daoc ve ao icin de level uzerinden bir fiyatlandirma yapicaz, her oyun seansinin da sonunda para nakit olarak odenecek. olay budur :)
Sosyal ağlarda paylaş

bence oyunun ruhunun içine ediyorlar işin güzel tarafı lkarakterını kafana gore gelistirmek tabii AO da her elvel atladıgında ıp leri ben dagıtacaksam olabilir.

Modemımı boktan olusu ve oyunda kı para kasma olayı benı oyle bı noktaya getirdiki artık parayla kredı satın almıstım bi ara.

Neyse kablo ya gecene kadar bana mmorpg yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lion_Strimple, 09 Şubat 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
Bende benim yerime yemek yiicek, tuvalete gidecek ve arkadaslarla icmeye gidecek adama ariyorum. Isten vakit kalmiyor...

bence bole terslencek bi durum yok,
internet cafelere takilan biri olaraktan tam bu arkadasin aradigi tipten bi suru insan taniorum, cafede bu sayfayi acip okutsam yine bursali olduklari icin kufur edicekler kendilerine :)
issiz internet cafe gencligine hem zevk hem de para kazandiracak bisi. ayrica milyar dolarlarim bile olsa kendi zevkimi kendime saklarim :)[hline]Coldox
Doc
Uzengi(omni)
Sosyal ağlarda paylaş

bütün kalbimle shesshi'ye katılıyorum. sonuçta oyun oynamak istiyor ama karakter geliştirmeye yetecek kadarda zamanı yok bu çok mantıklı. oyun piyasası bu şekilde ilerledikten sonra böyle yeni tip iş olanaklarının çıkması çok dogal. walla ben kendim içni yada başkası için farketmez oyun oynamak için oynadığımdan böyle bir işi büyük bir zevkle kabul ederdim eğer istanbul'da yaşıyor olsaydım. ki ben internet kafe'de oyun oynamaya tamamen karşıyım ve yaşam standardım gayet yüksek olduğu halde diyorum bunu ki düşününün ismi lazım degil shard'larda oyun oynayabilmek uğruna gençliklerini internet kafe'lerde feda eden onca genci :rock: (damardan girerim) şaka bir yana aynı durumda olsam bende aynı şeyi yapardım.[hline]Ken "Neurochrome" Kerans-Narzum
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de hiç katılmıyorum çünkü bana karakterimin über olması bir anda level 200 e ulaşıp aşmış olması lazım değil, hatta bu çok kötü de olurdu, oyundan alınan zevkin büyük bir parçası da karakteri geliştirmek

mantıklı düşünün biraz karakterini geliştirecek zamanı olmayan ama eline cart diye gelişmiş karakter verilince oyun dinamiği hakkında sıfır bilgisi olacak olan biri artık o oyundan ne kadar zevk alabilir?

ha adamın bir acount dolusu 5-6 tane level 200 karakteri vardır da kesmemiştir, yenileri için de uğraşmak istemiyordur falan dicem o zaman eyvallah, böyle bir durum olduğunu sanmıyorum çünkü henüz çıkmamış oyunların bile adı var orada =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 10 Şubat 2003 12:59 tarihinde demiş ki:
black aoda belki karakterinin 00 olması o kadar onemli deil
ama daocta 50 olmak onemli
cunku oyunun butun olayı level 50 rvr sinde abi
gerisi sırf 50 olana kadar cabalama safhası denebilir[hline]Yıllarca forumdaki sacma sapan sorularınza cevap veren beni bi tıkla odullendirin.Mahua
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART Losthope of Hun - Kay Server - Level 41 Drunken Friaa -(Brewing the ale for a while)

daoc oynamayı o yüzden bıraktım ya zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...