Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profesyonel calismak isteyen gamerlar araniyor.

gamers_for_hire

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar, bir seyi acikliga kavusturiim...simdi benim su anda oynamaya zamanim yoksa, cidden onumuzdeki 3-5 yil da olacak gibi gorunmuyor...olursa da swg'ye harcarim gibi gorunuyor. karakterlerimi ve accountlari biraz da koleksiyon parcasi gibi goruyorum...yani uzerinde calisilmis, ugrasilmis, emek verilmis sanat eserleri gibi... eger derdim level'lanmis karakter oynatmak olsaydi gidip ebay'den account alirdim. ama karakterlerin ip dagilimi, isimleri ve fiziksel ozellikleri (gorunum, renk vs) konusunda cok titizim.

oyun oynadigim zamanlarda da, isim gucum yoktu, gunde 16-17 saatimi uo - europa'da gecirirdim (sene 99-2000) ve bunun nerdeyse hepsi rp'yle gecerdi... yani asil derdim hicbir zaman "guclu karakter oynatiim de ortamlarda firtina gibi esiim" olmamistir.

bu yaptigimi tasvip edenler olabilir, etmeyenler olabilir...ama bence elestirirken daha esnek dusunun. yani, ozel hayatima mal olan bir is temposunun icine girdim ve kafayi cizmek uzere oldugum zamanlar oldu... ve bu olay da benim icin sadece bir koleksiyon gibi birsey... bir anlamda iktidarsiz bir adamin, karisiyla birlikte olmasi icin jigolo tutmasi gibi birsey !!! :) bu sonuncusu biraz fazla oldu galiba, ama sadece sunu anlatmak icin o ornegi verdim, evet ben de zamanim olup da kendi accountlarimla ugrasabilmeyi, baskalarina yaptirmaya bin defa tercih ederdim...inanin ya da inanmayin, durum budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...