Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PC ve Laptop

Xtreme_Chill

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar, bilgisayarımı satmaya karar verdim, yanında laptop da gidecek yalnız parça parça satma niyetinde değilim. Her iki ürün evde ve gerçekten az kullanıldı. Almak isteyen olursa; bizzat evimde misafir eder; her parçasını kontrol etmesini sağlarım. Daha önce de buradan bilgisayar ve bir kaç ürün sattığım olmuştur. Bir sorun yaşanmadı.

Ürünlerin faturası duruyor, tüm sistem Istanbul / Vatan Bilgisayar Topkapı şubesinden alınmıştır, tek faturada listelidir.

Açıkçası 2. el sitelerinden fiyat araştırmasına girmedim, ürünleri Vatan bilgisayardan güncel fiyatları ile ekleyeceğim. Aynı fiyatları istemiyorum, kur falan filan derken birbirimizi kandırmaya gerek yok ama mantıksız rakamlar üzerinden konuşmaya da gerek yok.

ASUS X99-A Intel X99 Soket DDR4 3200 Mhz Anakart (2.115,80 vatan)
Asus GTX980 ROG POSEIDON PLAT GDDR5 4GB 256BIT DX12 Nvidia Geforce (4.881,13 vatan)
Intel i7 5820K Soket 2011 V3 6 Çekirdekli 3.3 GHz 15MB Ön Bellek 140w İşlemci (2.565,97 vatan)
Samsung 128 GB SSD (Okuma 550mb / Yazma 470mb) (681 vatan)
GSkill 16GB 4X4 Ripjaws DDR4 2400 mhz (572,36 vatan)
Thermaltake Core V51 Bronze 750W Pencereli Siyah Kasa (1.486,85 vatan)
Coolermaster Hyper 612 İşlemci Soğutucu (373,00 vatan)
WD 3.5’’ 1TB Caviar Blue Sata 3.0 7200 Rpm 64MB Cache Hard disk (334,41 vatan)
Steel Series M800 Mekanik Oyuncu Klavyesi (900tl teknosa)

Logitech G502 Oyuncu Mouse (505 vatan)

SteelSeries 6Gv2 Mekanik Oyuncu Klavyesi

Bu sistemi alacak arkadaşa monitörü hediye edeceğim, o sürpriz olsun diye listeye eklemedim. Bu arada sistemi bir iki eş dost harici 2. el satış sitesine filan eklemedim, buradan biri alırsa daha yararlı olur.

Laptop ise;

ASUS N 550J

Bunun özelliklerini filan listelemeye gerek yok, web de fazlasıyla bilgisi mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

keşke dolar 7.5 iken açsaymışın başlığı, pc daha değerli gözükürmüş

Konuyu okumadan yazdığını düşünerek cevap vermek istedim. Kur, dolar ıvır zıvır değişimleriyle alakalı aynı rakamları beklemediğimi, ikinci el fiyatlarını araştırmadığımı ama saçma sapan mantıksız teklifleri de değerlendirmeyeceğimi belirttim. Şuan almayı düşünen olursa güncel fiyatları bu diye not düştüm, o fiyatları istediğim için değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

gtx980 4800 lira mı?

Faturam vatan bilgisayar olduğu için oradan baktığım güncel fiyat; link

Ayrıca, bu tür parçaların ikinci el fiyatlarını nasıl araştırabilirim, önerisi olan var mı arkadaşlar, hem bir tarafıma girmesin istiyorum, hem de millete saçma sapan fiyatlar vererek elimde kalmasın istiyorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

leplup en son ne olur acep? kaç yıl kullanıldı, durumu nasıl bir de?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-n550j-i7-4720hq-8-gb-ram-gtx-850m-1.5-tb-hdd-519200962/detay

şu mu laptop tam olarak? güzel bir fiyat olursa düşüneceğim :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...