Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür'e Bir Büyük Onur Daha

Selamon

Öne çıkan mesajlar

@NoeLbaba , eğer iki şeyi karşıLaştıma yaparak anaLiz edeceksen ortak noktaLarı oLması gerekir ki o ortak noktaLardaki performansLarı ve davranışLarını değerLendiresin.

Ha yok ben iLLa ki Hakanı sevmiyorum , onun için aLakasız futboLcuLar söyLeyerek onu kötüLeyeceğim diyosan bişey diyemem tabi sana.

Şimdi sakın kaLkıp bana serhat , tuncay feLanda Hakanın mevkiinde oynuyor deme yoksa bir daha asLa cevap vermem sana[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

lol adam ne demek istemiş ben anlatayım,hakan'ın özelliklerinde bir futbolcudansa tuncay,zafer biryol özelliklerinde bir futbolcuyu daha çok seviyorum.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica suda var bi takimin forvetinde illa uzun boylu bir adam oynayacak diye bir kaide yok illa hakan sükür tarzinda bir adam oynayacak diye bir kaide de yok yani hakanin tarzi farkli tuncayin farkli veya hakaninki ile zafer biryolunki farkli ama ben bu ikililerden hakan sukuru degilde özellikleri daha degisik olani seçiyorum...

Benim karsilastirma yaptigim bir yazi yok bu sayfada hakanin yerine tuncayi oynatirim demem onlari karsilastirdigim anlamina da gelmez biri takimin ucunda uzun adamla oynar biri ise kisa ve hizli adamlarla oynar bu kisiden kisiye degisir...[signature][hline]Ya bi dakka susun 10YTL vericem...
Sosyal ağlarda paylaş

Serhat Akin?
LOL...
Tamam, arkada$lar. Taraf tutuyorsunuz, iyi, guzel ; ama kendi takiminda `bir boka`[kusura bakmayin] yaramayan bir futbolcu Hakan $ukur gibi bir oyuncuya nasil alternatif olarak gosterilebilir? Ayrica `Pivot Forvet` diye bir $ey duymadiniz mi? Bu takim neden bir suru orta acip da gol bulamiyor diye du$undunuz mu? Neden degajlar hep rakip defansta kaliyor sizce?
Komik olmayin lutfen...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Hakan şu andaki oyunu ile girmedi o kadroya. Zamanında yaptığı büyük işler yüzünden alındı. Hakan bunları yaparken Necati, İzmir sokaklarında mahalle maçı yapıyodu büyük ihtimalle.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm

[Bu mesaj Holyman tarafından 13 Şubat 2005 06:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan eskiden iyiydi şimdi milli takıma değil Galatasarayın işine yarar

hakanı milli takımda unutun artık o emekli olana kadar GS kadrosunun demirbaşıdır[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

hakan şükür zamanında gerçekten çok iyiydi,bunu kimse inkar edemez,zaten bu performansı ona avrupa kapılarını açtı,ama bu oyuncu artık bitmiş tükenmiş bir oyuncu,sadece zaman geçiriyor futbolu bırakmak için gün sayıyor,niye fatih tekke gibi zafer gibi ne bileyim şimdi aklıma gelmiyor bir sürü forvet var yani takım çok güzel bir şekilde gençleşiyor,ama bazı insanlar bunu kabullenmiyor milli takımda hala bülent'i hakan'ı ergün'ü istiyor bence ersun hoca gereken gençleştirmeyi yapıyor ama sonuç olarak ve taktik olarak başarısız.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Sukur'un milli takima cagirilip cagilirmamasi ersun hocanın gorusu ama sisteme uymuyor deyip sisirme toplarla yandan kafalik ortalarla oynamakta ayni kişinin uygulattigi birsey degilmi tamam Hakan yaslandi kesmek lazim die dusunduysede ona benzer ozellikte birini yerine monte etmek olmazmiydi be kişi ne Serhat (aslada olamaz) nede Tunaydir...
Tekke veya Ersen Martin olabilir ama Ersen biraz daha uygun gibi geliyor bana hava toplarinda etkili gelen toplari arkadaslarina iyi aktariyor falan filan konuya donecek olursak Hakan Sukur'un Allstar macina cagirilmasi bu yil yaptigi islerden degil turkiyeden en taninmis oyununcu olmasindandir ve bunu zamanında yaptigi islerlede hak etmistir... Bu yil yapilan islere bakılacak olursada yerine Necati gitmeliydi die dusunuyorum...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hakan şükür ün yılzılar karmasına seçilmesndeki tek sebep bi Türk futbolcuya ihtiyaç vardı ve hakan şüküründe geçmişi biraz güzel tranfer olayıdır carttır curttur
diğer yıldızlarla boy ölçüşemez bile
o kadar şaban birisi yani[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 13 Şubat 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
Daha iyisi çıkana kadar en iyi HAKAN ŞÜKÜR 'dür.

Güneş baLçıkLa sıvanmaz...
Bak arkadasim söyle gülünç seyler yazmayin yaa tamam performansinin zirvesindeyken çok iyiydi Hakan mesela bak Tanju Çolakta çok iyiydi Ridvan Dilmende çok iyiydi O zaman senin dedigin söze dayanarak zamaninda tanju veya ridvan hakan sükürden iyiydi onnar gelip oynasin milli takimda...
Her çikisin bir de inisi var artik hakanin performansi yetersiz kaliyor milli takim için ve su an için hakandan bence kat kat daha iyi oynayan f.tekke,zafer biryol,tuncay gibi isimler oynuyor milli tak1mda.

Senin su ''Daha iyisi çikana kadar en iyisi HAKAN SÜKÜR'' lafina ise tek kelime ile METIN OKTAY diyorum tamam mi umarim anlamisindir lafinin ne kadar anlamsizca oldugunu..Allah rahmet eylesin vefat etmemis olsaydi Hakandan daha iyi bi futbolcu oldugu için belki gelip milli takimda oynardi...

Günesi balçikla sivayan sensin HAKAN SÜKÜR su anda milli takimda oynayacak kapasiteye sahip degilllll ve ondan çok çok daha iyileri var[signature][hline]Ya bi dakka susun 10YTL vericem...

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 13 Şubat 2005 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zafer kafa vuruşları hariç herşeyde hakan'dan iyi bence.Özellikle bir golcüde bulunması gereken takipçilik,bitiricilik we fırsatçılık konusunda Hakan'dan daha iyi. Beşiktaş onu almamakla çok büyük hata yaptı[signature][hline]Karlı yoldan yürümeyi biz seçmedik

[Bu mesaj Respectful tarafından 13 Şubat 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...