Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korn - Another Brick In The Wall

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

Pink Floyd Comfortably Numb i yapti ve mukemmele yakin yapti
mukemmel = pink floyd un orjinal versiyonu

time to go suna kadar yapti

wendigo cok guzel ozetlemis

alexi senle konustum mu bilemem, ben sabancida sabahadigim gece izlemistim[signature][hline]I have grown older, you have grown colder,
And nothing is very much fun, any more.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord mesajin kafami duvarlardan duvarlara vurma istegini o kadar siddetli dogurdu ki bende
hani scrubs da dr. cox delirince kafa atiyo heryere, ha aynen onun gibi sinirimden ve snein lafinin sacmaligindan deliricektim

neden boyle diyosun dersen sana tek kelime ile cevap vermek isterim

cover[signature][hline]I have grown older, you have grown colder,
And nothing is very much fun, any more.
Sosyal ağlarda paylaş

kornun yaptıgı coverları severim cunku bassları tamamen slap oluyo mesela one'a bakın gitaristler calarken ıkınıyolar resmen ama basscı cosuyo yaa tamamen slap ve bassları dinlerken bile sarkıdan cok buyuk keyif alırsınız sadece bassları dinleyin yeter[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

klibini az once izliedim gayet guzel ama sunlar var
-vokalistleri hiçmi kıyafet deiştirmez hangi klibe baksam aynı kıyafet etek ve siyah kolsuz badi
-basscıları cok karizmaydı valla
-gitaristini ilk defa adam gibi bişey calarken gordum
-niye herkes kayahan konserindeymiş gibi cakmak sallıyo
herneyse sarkı ve konser guzeldi sozleri guzeldi demiş birisi sozleri normal sarkıdan daha farklydı evet ama o sozler wall diye bi film var ordan alıntı film pink floydun sarkılarını yaptıgı savas karsıtı bi muzikal hatta şu anda prime maxte var[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyhenn, 11 Şubat 2005 14:42 tarihinde demiş ki:
Another Brick In The Wall'u bence en güzel yorumlayan Marilyn Manson. Dinlemenizi öneririm...

ben onu indirdim acaba yanlkısmı indirdim diye bidha indirdim cunku pink floyd versiyonuyla nerdeyse hiç bi fark gormedim[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

ryan adams - wonderwall(o.c ost)

bunu ararken metallica - wonderwall cover diye bişi buldum indiriyorm şimdi yazarım buraya[signature][hline]From The Dephts I've Come

edit: dinledim wonderwall coverını gerçekten çok duygulu olmuş şarkı gözlerim doldu

[Bu mesaj Quel-Thul tarafından 11 Şubat 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 10 Şubat 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
orc_lord mesajin kafami duvarlardan duvarlara vurma istegini o kadar siddetli dogurdu ki bende
hani scrubs da dr. cox delirince kafa atiyo heryere, ha aynen onun gibi sinirimden ve snein lafinin sacmaligindan deliricektim

neden boyle diyosun dersen sana tek kelime ile cevap vermek isterim

cover

ya ama gercekten sozleri farklı sarkının ama onuda korn diil pink floyd yazmıs o sozleride[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 11 Şubat 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
-niye herkes kayahan konserindeymiş gibi cakmak sallıyo
herneyse sarkı ve konser guzeldi sozleri guzeldi demiş birisi sozleri normal sarkıdan daha farklydı evet ama o sozler wall diye bi film var ordan alıntı film pink floydun sarkılarını yaptıgı savas karsıtı bi muzikal hatta şu anda prime maxte var

Titriyoruym şu anda.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...