Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet Mage Paper mage nedir?

morphas

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar size paper mage ile ilgili bi kac sey sormak istiom ben simdi uzerimde goblin armorla dolasiorum skillerimi fire a ve glacier e veriorum da statlari napcam biri bisi dedi onu yapiom halen daha 1 tanesini int e 2 tanesini mp ye veriom doru mudur bu
bi de bnm tipim hep ayni yaw bakiom millet kirmizi ve tonlariyla flm dolasio kafasindaki armor deisik gozukuo flm ben ne yaptiysam deismedi tipim :([signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
I'm a person and my name is Anakin -Anakin Skywalker
At last we will reveal ourselves to the Jedi. At last we will have revenge -Darth Maul
I feel the force -Luke Skywalker
And you, young Skywalker; we shall watch your career with great interest -Palpatine
Sosyal ağlarda paylaş

dostum eger secimin cokh fazla dmg wermekhse hemen gidip stat puanlarini sifirla we full mp ye wer cunku skillerin pzperlige uygun :) flame / glacier yani :) ama diyorsun hani kıyafet giyeCem falan diyorSan. int e daha fazla wereCeksin sanirim Crismon +1 giymek icin 160 int istiyordu ama o zamanda dmg farkı baya dusecek :) o zaman glacier / lighting olurSan daha iyi olur senin icin defansin fazla olur ama oldurucu dmg wuramaZsin.[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

oncelıkle selam buzkırpısı bılmem hatırladınmı alev nıcklı bırıne yardım etmıstın yonlendırmıstın hatta ılk stafımı sen hedıye etmıstın :) ıste o alev sımdı bıraz fantezı kurbanı oldu aklımdakı fıre mage ı gene yapmadım 2ınt 1 mp dıe gıdıyordum ama sonra baktım kesemıyorum bırturklu hıcbırsey area dmag 300 wuruyor hala bende bıraz gaza geldım sıfırladım skıll poıntlerı sımdı paper lıght magım +glazer +6 wızards stafla 500-700 arası area dmg werıyor artık sızce bu ılerde dert olurmu lvl 46 yım daha fazla ılırlemeden fıremı yapsam yoksa statlarımı degıstırsem yardımcı olursanız sevınırım[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

paper magenin amacı daha çok damage vermektir.
bu yüzden flame/glacier makbuldur.

diğerleri bir işe yaramaz. Düşmanı en kısa zamanda öldüremezsen, o seni mutlaka öldürür. Bu yüzden daha fazla skill kazanmadan flame/glacier yap...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ondan sonra fatih gibi ol. Buff olmayinca lard orclar seni dürtsün :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

lightning mageın hıc bır avantajı yokmu yanı ? ben su an abbyste bırkac deneme yaptım okcu dısında pek kolay olduren yok su an benı ozellıkle fıre mage ler lıght mageı sevıyorum sadece skilleri geri wersemmı onu merak edıyorum bıde bukara lıgh oynadım bundan sonra fıre a alısabılırmıyım oda war dogrusu[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

:(
püüüüüüüü
rezil herif seni

sevdiğimizden diyoz sana

:([signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Light mage düşmanı öldürmek için değil, durdurmak için kullanılır. Deruvish partilerinde mutlaka bulunma sebebide budur. Light mage Deruvishi'i durdurur ve büyü yapmasını engeller. Warriorlarda gider keser.

Glacier mage düşmanı yavaşlatmak içindir. Mesela ice arrow atarak düşmanın yavaş yürümesini ve ateş etme aralığının uzamasını sağlarsın. Yada en basit olarak chill atarak düşmanın sadece yavaş yürümesini sağlamak bile yeterli olabilir. Sonra o düşmanı kesmek daha kolaylaşır.

Fire mage düşmanı yavaşlatmaz veya durdurmaz. Düşmanı direkt öldürmek için kullanılır. En fazla damageyi fire mageler verir.

Bu durumda, paper mage'nin partiye giremediği ve solo yaptığı zamanlarda düşmanı önce chill atarak yavaşlatması, ardından hell fire veya inferno atarak öldürmesi gerekli. Bu büyülerde Flame/Glacier lerde var.
Paper olduğuna göre ilk amacın düşmanı öldürmek. Demekki primary skillin Flame olacak. Düşmanı yavaşlatmak içinde secondary skillin Glacier olacak.
Glacier yerine light skill de seçebilirsin tabi. Ama Light magelerde işe yarar skiller Static Hemisphere'den sonra açılıyor. Bu da Light skillerinin 18 olması demek.
Diyelimki "ben light skillim 18 olana kadar beklerim, pianada gavoltlardan çıkmam" dedin. Yinede Thunder atabilecek skille ulaşana kadar (level 27 light büyüsü) tek başına, sağlam exp veren birşey kesemezsin. Zaten secondary skill 27 olana kadar primary skillin 46 oluyor galiba. Yani level 46 olduğunda eslantta daha ancak solo bişeyler kesebilirsin.

Karışık oldu. Umarım anlatabilmişimdir :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sırada. "Light pet mage olucam" diyen arkadaşlarada şöyle bişey söyleyeyim.

Level 60 Light/Flame mage biri, (mesela) abysste karşı ırkla çatışmaya girerse, düşmanların hepsinide çekirdek çitler gibi yer. Static novayı çaktığı anda herkes put gibi kalır. Sonra ağaçtan elma toplar gibi herkesi teker teker toplar.

Yanlışmı biliorum sarumancım :)
Okuduğun zaman bi yorum atıver :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 14 Şubat 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
Light mage Deruvishi'i durdurur ve büyü yapmasını engeller.

Oldu canım,söylerim deruya.. :)
Lightning mageler 48 e kadar 50 ,48 den sonra 80 lightning resist vererek deru-aposların meleelere hasar-stunlarını azalatmaya yarar baska bisiye yaramaz.

Cok acık abi;
Hasar istiyorsan fire/ice (paper olursa hasar artar)
Yavaslatmak istiyorsan ice/light (paper mantıgı yok)
Dondurmak istiyorsan light/ice (yüksek int,aksesuar dahi int olacak)
Light olursan deru-apos a girersin.Stun olayı muazzam bir olay,priest kendine heal bile basamıyor.İsteyen denesin, buyuk hasar veremiyor ama dondurdugu icin teke tek kim olsa keser.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım dusuncemı pek paylasamadım su ankı manam bana yetıyor lvl 46 yım ınt dnen sey sadece mana ve zırh gıymeme yarıyorsa armoru ozel ıtemlerle kolye yuzuk fılan tamamlayıp damegımı max uma cıkarmam mantıksızmı sızce ben oyunun daha ılerısını gormedıgım ıcın pek bır bılgım yok savasları anca videosundan izliyebildim boyle bır savasta benım karakterım gercekten dedıgınız gıbı etkısız eleman mı kalır?

elımde ıkı secenek war ya skıll poıntı degıstırığp hazır pet mage ken herseyı tamamladım fıre mage olım yada dedıgınız gıbı hepsını ımte werım ama ozamanda damage cok dusuk bır ortası yokmu soyle cıllop bır mage karakterı ıcın?[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 14 Şubat 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
Oldu canım,söylerim deruya.. :)

Muhahaa. Bide orta şekerli kahve söyle. Bi tanede bana söyle. Derular çok ii fal bakıomuş. Büyücü hesabı :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...