Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Ali Dürüst'ün TFF'de kalması konusunda camiadan baskı gittiğine eminim, ama bunun diyeti olarak da TFF düdük astıracak ve kararlarında daha soft gidecek diye düşünüyorum. Çomar gibi derin devlet kastım biraz fakat Ali Dürüst'ün apar topar yok düşündüm ben kalayım diyecek kadar saçma bir hareketi olmaz. Oradan buradan bir baskı yedi. Fakat açıklama da mükemmel lan, Galatasaray'a hizmet için kaldım diyor, ulan TFF'de her takımın temsilcisi mi var official olarak da bunu yapıyorsun ?

Ben objektif baktığımda Galatasaraylı olsam da son Fener maçındaki abartı cezalar ve şaibeli bir pozisyonda VAR'a dahi gidilmemesine büyük isyan ediyorum, fakat işte hep böyle kıyılıyoruz diyecek bir noktada değilim. Burada Aziz Yıldırım taktiği uygulanıyor, herkes bize düşman bizi bitirecekler ama siz kanmayın en büyük biziz felsefesiyle taraftarda devler değil de aslında yel değirmenleriyle dövüşen Don Kişot hikayesi yediriliyor. 17 vs 1. Biz tek siz hepiniz, hep Aziz taktikleri. Yakında havuzdan da çıkarız beni kızdırmayın der jdfsjsfd. Ben bir de bunun üstüne geçen sene gibi taraftara açık derbi öncesi antrenman patlatır yönetim diyordum onda da yanılmadım. Yemin ederim kitlelerin afyonu şu futbol.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ali Dürüst'ün TFF'de kalması konusunda camiadan baskı gittiğine eminim, ama bunun diyeti olarak da TFF düdük astıracak ve kararlarında daha soft gidecek diye düşünüyorum. Çomar gibi derin devlet kastım biraz fakat Ali Dürüst'ün apar topar yok düşündüm ben kalayım diyecek kadar saçma bir hareketi olmaz. Oradan buradan bir baskı yedi. Fakat açıklama da mükemmel lan, Galatasaray'a hizmet için kaldım diyor, ulan TFF'de her takımın temsilcisi mi var official olarak da bunu yapıyorsun ?

Ben objektif baktığımda Galatasaraylı olsam da son Fener maçındaki abartı cezalar ve şaibeli bir pozisyonda VAR'a dahi gidilmemesine büyük isyan ediyorum, fakat işte hep böyle kıyılıyoruz diyecek bir noktada değilim. Burada Aziz Yıldırım taktiği uygulanıyor, herkes bize düşman bizi bitirecekler ama siz kanmayın en büyük biziz felsefesiyle taraftarda devler değil de aslında yel değirmenleriyle dövüşen Don Kişot hikayesi yediriliyor. 17 vs 1. Biz tek siz hepiniz, hep Aziz taktikleri. Yakında havuzdan da çıkarız beni kızdırmayın der jdfsjsfd. Ben bir de bunun üstüne geçen sene gibi taraftara açık derbi öncesi antrenman patlatır yönetim diyordum onda da yanılmadım. Yemin ederim kitlelerin afyonu şu futbol.

millet haksizliklarini sari kartla olcerken hatta yalandan golleri varken

biz 3 gol 2 penalti diye gidiyoruz

bu tabloda kiyilmadik demek buna alismis Galatasaray taraftari olmayi gerektirir
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bağlamda kurulumuz, söz konusu müsabakada karar ile uygulama sorumluğu olan FIFA hakemlerimizden Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya'ya VAR sistemi performansları yeterli bulunmadığından ikinci bir değerlendirmeye kadar müsabaka hakemliği ile VAR görevleri verilmemesini uygun bulmuştur.

ee bizim 2 puan noldu?
Sosyal ağlarda paylaş

o haber değeri taşımıyor ki zaten kötü not alan hakemler dinlendiriliyor gayet standart bir süreç

gs'nin paralı basın itleri bjk maçı öncesi goygoy yapıyor şu an başka bir şey değil, ali dürüst'e de zaten takımın yarısı cezalı sen ne yapmaya çalışıyorsun otur oturduğun yerde demişlerdir o da geri geldim keh keh tribine girmiş kendi kendine
Sosyal ağlarda paylaş

başakşehir-fenerbahçe maçında o var'ın bozuk olduğu pozisyonda ofsayt veren yardımcı hakem ondan sonra maç alamamış ki buna göre çok masum bir pozisyon. bu adamları en en fazla bu sezon unutturup seneye yine çıkartırlar karşımıza. klasik dinlendirme sürecini biraz uzatırlar, gazı alırlar. yersek.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

başakşehir-fenerbahçe maçında o var'ın bozuk olduğu pozisyonda ofsayt veren yardımcı hakem ondan sonra maç alamamış ki buna göre çok masum bir pozisyon. bu adamları en en fazla bu sezon unutturup seneye yine çıkartırlar karşımıza. klasik dinlendirme sürecini biraz uzatırlar, gazı alırlar. yersek.

4 maca gelirler, cezadan once xmas tatili planlamislardir, buraya yaziyorum

3 cm ofsayttir o da kesin
Sosyal ağlarda paylaş

vincte sallandirsinlar mi kizilay'da ? 6 puan mi versinler gs'ye ?

berberiler yerlerde yuvarlanmayip top oynasa, yardimci hoca millete tekme tokat dalip mevzu buyutmese ve hoca sakin kalsa konya macini 2 farkla alabilirdik. hakem hatasi her sene oluyor, cok buyuk hata tabii ki ama yasandi bitti iste.

gs'nin alacagi bir sey kalmadi federasyon'dan bu saatten sonra, oynayip mac kazanmasi gerekiyor. anadolu takimlarina karsi gote basa carptirip gol atarak mac kazanarak sampiyon olmak mi buyuk takim yapacak pls.
Sosyal ağlarda paylaş

'büyük takımların vardır' yazmışım zaten? okumadan mı yazıyorsunuz iki satır türkçe yazıyı mı anlamıyorsunuz cidden ilginç bir durum.

ayrıca hakem değil gazetecilerden bahsediyorum? sende cidden büyük bir sıkıntı var yani 2,5 satır yazı okuyup tek kelime doğru anlayamamak büyük başarı.

sardalya said:

karakterli bir insan olarak aynisini besiktas icin de soylediginde hakli olacaksin

gsnin puanini yiyen hakemler kimin itleri?
Sosyal ağlarda paylaş

ha burada deniz ateş bitnel kadar bir skandal yok tabi ama işte bjk maçı öncesi takımın yarısı sakat / cezalıyken yusuf namoğlu ve basın işbirlikçileri hype yaratıyor hafta sonu hakemleri etkilemek için, olan bu yani. gs'nin aleyhine hatalı karar verirseniz açığa alınırsınız mesajı.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman VAR’a gidip dogru karar verecek, 3 cmlik ofsayt degil bu

Hata da degil 1 kisi penalti diyemez su pozisyona, topu o kadar guzel aliyo ki haftalik compilationa koyup odullendirmeleri lazim

Hirsizlik sike komplo ne dersiniz bilmem

benim icin bi kara lekedir bu gun ve karar, unutanin cani ciksin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...