Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parti için...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar cumartesi gecesi baya büyük bir parti yapacağız bizim evde, villada oturduğumdan bizim eve gelecek arkadaşlar da sağlam bir ses sistemi falan kurdum ben bahçeyi falan kapsayan techno, trance ağırlıklı bir playlist hazırlıyorum, bildiğiniz güzel, gaz, ortam müziği varsa isimlerini yazar mısınız? Sırf techno, trance değil house music falan da olur dans müziği genel olarak mesela bendeki bir kaç parçayı örnek vereyim, Caliente, Pulsar, The Test (chemical bros'un), Macalena, Smack My Bitch Up gibi...
Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar zaten anathema falan var da, millet kurtlarını dökmek istiyicek en zor senesinden sonra kurtuluş partisi mi desek artık =)
Zaten ben şimdiden bahçeden toplayacağım sigara izmaritlerinin derdine düştüm belimiz kopacak pazar günü o sıcakda bir de anathema falan çalarsak bizimkiler depresif moda geçer zırlıyorlar falan sonra biz topluyoruz en son gördük iki Teoman çaldık kimi görsem "ABLA, ABLA VALLA SENI SEFIOM ABLA YOLUNA OLUVEREYIM ISTERSEN" muhabbetleri döndü en ağırından, ayık olana hiç çekilmez oluyor öylesi de =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

piyasa da rob zombie nin mix bi albümü var acayip gaz tavsiye olunur :) 10 parça mı ne var da yani o 10 parçayı üst üste çal kimsede hal kalmaz :) ama techno gibi değil tam türü ne oluyor tam bilemiyorum da acayip gaz metalin techno havası katılmış şekli :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

antimodes sana çok gizli bilgiler veriyor, partide ortamı yaratman için bu şarkılara kesinlikle ihtiyacın var :

dj tiesto - flight 643
dj tiesto - in my memory
dj tiesto - lethal industry
dj tiesto - touch me
rob dougan - furious angels
fluke - zion
rummage 101 - matrix reloaded main theme
rob dougan - chaeteau

olmazsa olmazlar, istersen ekleyebilirim daha şarkı bu listeye ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 12 June 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
antimodes sana çok gizli bilgiler veriyor, partide ortamı yaratman için bu şarkılara kesinlikle ihtiyacın var :

dj tiesto - flight 643
dj tiesto - in my memory
dj tiesto - lethal industry
dj tiesto - touch me
rob dougan - furious angels
fluke - zion
rummage 101 - matrix reloaded main theme
rob dougan - chaeteau

olmazsa olmazlar, istersen ekleyebilirim daha şarkı bu listeye ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Valla ellerine sağlık abi hepsini indireceğim en kısa zamanda, daha varsa da çok işime yarar ne yazık ki bu tür dinlemediğim için evdeyken falan playlist'imde çok az şarkı var, clubbed to death de indiricem matrix reloaded yazınca sen aklıma geldi =) Arada ghaldszar gülme olm vallahi diyorum bir kere başıma geldi 20 küsür erkek 3 kız olduk, kızlar korktu maşallah bir de içince millet ne muhabbetler döndü var ya ertesi gün kızların yüzüne bakamadık doğrudan maşallah, o hallere düşmeyelim yane gelecek varsa da dam getirsin de yani =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cumartesi değil, sonraki cumartesi, aman yani =)
Sarıyerde bizim evde, biraz medeniyetten uzağız ama istanbulun göbüğünde olsaydık apartmanda otururduk. Gelmeyi düşünenler ICQ'dan ulaşsınlar yada PM ile konuşalım gelsinler ortam çok güzel yeni votka bardakları aldım bi gün önceden atçaz buzluğa deli olacak vallahi. Tabii içki bol olcak karşılığında da 5-10 milyon giriş olacak tekila, votka falan hepsini karşılayamam kusra bakmayın beyler =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 13 June 2003 02:04 tarihinde demiş ki:
LoL yok alpçim zaten ankarada olsa olay direk invulon, azmo ve seni çağırırım da, istanbulda diyesim var ama istanbul da değil böyle medeniyet dışı bir mekanda olacak :P
Ama müzük söyleyin olmuyo ki büle =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.

nerde olm yer neresi sole bakam
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'da Sarıyer, Koç üniversitesine giderken yolun üstü villa olduğu için çok güzel oluyor parti bugün arkadaş vardı ses sistemi de ayarladık taş gibi kolonlar, haftaya okullar da kapanmış oluyor, gelirseniz istanbula beklerim her şekil...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

bi dene 1 mb topu topu zaten[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç yoksa arşivin, en iyi önerim kazaa'da aç tiesto diye arat

bütün bulduklarını indir, kötüsü yok zaten

adamı tanrı partileri eğlendirsin diye göndermiş

bu arada friends&trends küçük olduğu için çok güzel olmuyor partileri, yani daha önce yapmadıysanız 50-60 kişilik falan hazırlanın taş çatlasa[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuheu olm bizi caarmıyon demi :PP

insan icqdan ulasır :)
Playlist icin ayıptır soolemesi "Marmaris Caretta River Club" Dj'ligi yaptım bayaa cd var ama bugun haberim oldu cd yollayamam .
İstersen cekiyim hafta ici yolliyim aps ile

[Bu mesaj coaxem tarafından 13 June 2003 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bulabilirsen Ministry of Sound tavsiye ederim (siddetle)

orjinal alabilirsen al (30$ dı en son fiyatı)
Cok manyak sarkılar var barda 3 saati bunla gecirirdik..

Sistem almadıysan Technics'in mp3 ve cd calarlarını,eger mixer gerekiyosa citronic 4 kanal tawsiye ederim.Kolonda da 1 veya 2 sub-bass ;5 tane kolon koy!!

Sub bass olmadan ritm vuruslarını saglıklı alamazsın.Biz 300w 12 kolonla denedik olmuyo yane verdik 1200$ adam gibi subbass aldık :)
Ama subbass'a asılmayın fazla sigortalar yanıyo!![hline]<<<< Dj CoaxeM bu yaz yeniden barlarda!!>>>>

(Bu harbi gercek oolesine imza deil yane!! )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...