Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 dolar 8 lira oldu ayakkabı tavsiye topiği

bajazet

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Şu site nike'in kendi sitesimi veya alişveriş yapan oldumu burdan ? http://www.indirimliairmax.com/

Fiyatlar cok iyi , bait gibi geliyor

ilk kez fiyat olarak kerizleri hedeflemeyen bir scam sitesine denk geldim. 50 lira diyorlar çok belli oluyor scam olduğu. bu daha güzelmiş. hem küsüratlı vermiş hemde aşırı ucuza kaçmamış.

they are evolving
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle 2353 dil kırık türkçe ile yapılan siteler var . Adam yerli ve milli güzel bir scam hazırlamış. MNG kargo ile gönderilir fln. yazmış. İletişim sayfası tam bir fail evet heh.

Nike'in kendi sitesi olmasını beklemiyordum zaten. Fiyatlar cok yakın , bir de tr'de bulamadıgım bir ayakkabıyı görünce bir umut yazayım dedim :D

http://www.indirimliairmax.com/converse-x-john-varvatos-chuck-taylor-all-star-painted-nylon-yar%C4%B1m-slip-on-erkek-siyah-63195800tc-p-1047.html
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene tarsus’da Ayla’yı çekerken, setin hemen yanında Tarsu diye bir AWM’de Nike outlet’i keşfettik. Flyknit airmax’ler freerun’lar bildiğin 130₺ falandı. Tech Knit eşofmanlar 60₺’ydi. Bildiğin bütün ekip her gün mağazaya gidip stok kontrolü yapıyorduk. Ekstra bavulla döndük resmen sdfds.
Yani ucuz bulunabilir bakarsanız. İstanbul’da da 2 yerde varmış aynı mağaza.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Geçen sene tarsus’da Ayla’yı çekerken, setin hemen yanında Tarsu diye bir AWM’de Nike outlet’i keşfettik. Flyknit airmax’ler freerun’lar bildiğin 130₺ falandı. Tech Knit eşofmanlar 60₺’ydi. Bildiğin bütün ekip her gün mağazaya gidip stok kontrolü yapıyorduk. Ekstra bavulla döndük resmen sdfds.
Yani ucuz bulunabilir bakarsanız. İstanbul’da da 2 yerde varmış aynı mağaza.

ağlatıcaz ağlatıcaz diye film yabmaya utanmıyor musunuz

(:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...